Úložný box Compactor Daman Range Duvet Bag – ideální pomocník pro uskladnění peřin o rozměrech 70 x 50 cm

Ať žije pořádek a už žádné poházené věci, které není kam dát. Přejete si více úložného prostoru, co ale nezabere celý pokoj? Na vše existuje řešení a díky šikovným pomocníkům jako jsou boxy a vaky od značky Compactor přijdete uklízení na kloub hned.

Účelové boxy pro peřiny a jiné větší předměty

Pokud jste narazili na problém s uskladněním větších předmětů, jako jsou peřiny, deky nebo polštáře, máme pro vás řešení! Úložný box Compactor Daman Range Duvet Bag vám umožní uskladnit peřiny o rozměrech 70 x 50 cm a při tom nezabere zbytečně mnoho místa.

Vyrobena je z kvalitního materiálu a lze ji snadno uzavřít pomocí zipu, takže nebudou mít prach nebo zvířecí chlupy šanci se dovnitř dostat. Navíc obsahuje otvor pro vysávání vzduchu, takže se váš uložený textilní sortiment nebude dusit v nafouknuté tašce.

Designově promyšlená řada produktů pro váš interiér

Compactor Daman Range vám nabízí nejen praktické využití, ale také skvělý design. Box má šedou barvu v kombinaci s bílou a světlou hnědou, takže se hodí do každého interiéru. Navíc se dá snadno skládat a odložit, pokud ho momentálně nepotřebujete.

Objednat si můžete úložný box Compactor Daman Range Duvet Bag na stránkách Interierio.

Pro komfortní uklidňování

Uklízení bývá pro mnohé z nás namáhavé, ale s pomocí řady produktů Compactor Daman Range to může být zábava! Všechny produkty, jako jsou vak na oblečení, šitá polštářová taška nebo prádlo s otvorem pro vysávání vzduchu, byly navrženy tak, aby vám ulehčily život a zpříjemnily proces uklízení.

Nečekejte proto a vychutnejte si nové způsoby uskladnění a uklízení s řadou Compactor Daman Range!

Úložný box Compactor Daman Range Duvet Bag

Zdroj obrázku: https://www.interierio.cz/produkty/vaky-a-boxy

Publikováno
V rubrikách ASTRO