Stylové zahradní židle PORTO SET 6 od V-Garden

PORTO SET – židle

V-Garden je značka, která se specializuje na výrobu moderního a kvalitního zahradního nábytku. Mezi jejich nejznámější produkty patří židle PORTO SET 6, které jsou naprosto dokonalým řešením pro vaši zahradu. Tyto židle jsou vyrobeny z ocelových profilů a povrchově dokončeny komaxitovou barvou. Sedák a opěrák je v imitaci masivního dřeva z lisovaného plastu s UV filtrem, což zajišťuje velmi vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Rozměry židle

Židle: š.55 x hl. 44 x v.80 cm

PORTO SET 6 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, praktický a pěkný zahradní nábytek. Tyto židle si oblíbíte díky jejich jednoduchému designu, který se hodí do jakéhokoli okolí. Co se týče materiálu, imitace masivního dřeva je moderním a velmi odolným materiálem, který vyniká svojí dlouhou životností.

Protože tento materiál nevsakuje tekutiny, není ani při namočení ohrožen žádnými negativními procesy, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. Údržba tohoto zahradního nábytku je velmi jednoduchá – stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. A toto oceníte zejména při stěhování, jelikož jeho rám je vyroben z oceli a hliníku, což znamená, že je lehký a snadno přenosný.

Další obrovskou výhodou imitace masivního dřeva je vysoká odolnost proti vlhkosti. Proto se tento zahradní nábytek často používá v místnostech s bazénem či vířivkou, kde jsou vysoké vlhkostní podmínky, které znemožňují použití přírodních materiálů. Tuto imitaci masivního dřeva tedy můžete použít kdykoli a kdekoliv, a to bez obav z poškození z povětrnostního vlivů.

Další nespornou výhodou židlí PORTO SET 6 od V-Garden je odolnost proti slunci. Tento zahradní nábytek se nebojí silného slunce, což znamená, že se na něm neobjeví žádné popraskané nebo vybledlé plochy.

Pokud chcete mít na své zahradě kvalitní a stylový zahradní nábytek, je koupě židlí PORTO SET 6 od V-Garden nejlepším řešením. Navštivte web www.nabytekprehledne.cz a objednejte si je ještě dnes!

Stylové zahradní židle PORTO SET 6 od V-Garden

Stylové zahradní židle PORTO SET 6 od V-Garden

Závěr

jsou ideální volbou pro vás, pokud hledáte kvalitní a moderní zahradní nábytek do vaší zahrady. Tyto židle vynikají svojí vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, přičemž imitace masivního dřeva je moderním materiálem s dlouhou životností. Díky tomu,

Publikováno
V rubrikách ASTRO