Stylová a pohodlná jídelní židle Kave Home Konna ve šedé barvě


Manšestrová jídelní židle Kave Home Konna vás zaujme nadčasovým stylem i komfortem a pohodlím. Pevná podnož z černě lakované oceli působí spolu s čalouněním zajímavým dojmem. Sedák i opěrka s područkami jsou čalouněné příjemným manšestrem s nádechem retro stylu. Hodí se do moderních i klasických interiérů.

Nadčasový design

Šedá jídelní židle Kave Home Konna má nadčasový design, který se hodí do různých interiérů. Při pohledu na tuto židli už na první pohled vidíte, že se jedná o stylový a kvalitní kousek nábytku. Pevná podnož z černě lakované oceli dodává židli stabilitu a zároveň kontrastuje s šedým čalouněním.

Komfort a pohodlí

Pohodlí je pro židli velmi důležité. Sedák i opěrka jsou čalouněné manšestrovou látkou, která přidává tomuto kousku nábytku nádech retro stylu. Područky jsou pro komfortní sezení také důležité. Vysoce kvalitní materiály a detailní zpracování zajišťují, že se na této židli budete cítit pohodlně při každém jídle.

Čištění a údržba

Pro zachování vzhledu a kvality by měla být židle pravidelně čištěna a udržována. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Výrobce nedoporučuje používat chemické prostředky k čištění.

Výhodou této židle je, že se hodí nejen do jídelny, ale také do obývacího pokoje nebo pracovny. Vhodně zvolený nábytek dokáže proměnit každý interiér v elegatní a útulné místo. Kave Home Konna v šedé barvě je právě takovým kouskem nábytku, který dokáže zvýraznit styl a útulnost vašeho domova.

Publikováno
V rubrikách ASTRO