Schlafgut – Povlak na polštář z bavlny (40/60 cm)

Schlafgut – bavlněný povlak na polštář je ideální pro ty, kteří chtějí chránit svůj polštář, ale zároveň chtějí mít pocit měkkosti a příjemnosti při spánku. Tento povlak na polštář je vyráběn z 100% bavlny, což z něj dělá velmi příjemný materiál, který nezpůsobuje alergie ani podráždění kůže. Navíc bavlna je velmi trvanlivým materiálem, takže se můžete spolehnout na to, že bude vašemu polštáři poskytovat spolehlivou ochranu po mnoho let.

 POVLAK NA POLŠTÁŘ, 40/60 cm, bavlna - 40X60 CM - 094 ECRU - 100% BAVLNA- ŽERZEJ

Vlastnosti povlaku na polštář

  • Velikost: 40/60 cm
  • Materiál: 100% bavlna
  • Typ tkaniny: žerzej
  • Barva: 094 ecru
  • Péče: praní na 60°C

Povlak na polštář schlafgut je vyroben z bavlny, která má jedinečné vlastnosti a potřeby. Bavlna je jedním z nejstarších a nejtrvanlivějších tkanin a vyrábí se již tisíce let. Bavlna je oblíbenou materiálovou volbou pro prádlo kvůli svému měkkému, pohodlnému a prodyšnému charakteru. Bavlna nemá tendenci ukládat statickou elektřinu, což znamená, že povlak na polštář nebude přitahovat prach a nebudete mít problém s electrosmogem. Bavlna také má vynikající vlastnosti v odvádění vlhkosti, což znamená, že povlak na polštář schlafgut bude rychle schopen vysušit přirozený pot z vaší pokožky.

Výhody povlaku na polštář schlafgut

Povlak na polštář Schlafgut má několik výhod, které jej odlišují od konkurence:

  • Bavlněný material – Použití bavlny jako hlavního materiálu zajišťuje, že povlak na polštář Schlafgut bude měkký a příjemný na dotek, což zlepší kvalitu vašeho spánku a přispěje k vašemu zdraví.
  • Vysoká kvalita materiálu – Bavlna je velmi trvanlivým materiálem a povlak na polštář Schlafgut se tak nebudete muset bát používat po celá léta jak jiné povlaky.
  • Snadná údržba – Povlak na polštář Schlafgut je snadno udržovatelný. Stačí ho prát v pračce na teplotách až 60°C a nechte jej usušit.

Kliknutím zde se dostanete na stránku produktu na srovnavacnabytku.cz, kde si povlak na polštář Schlafgut můžete zakoupit.

Publikováno
V rubrikách ASTRO