Šatní skříň Zivela 2 s velkým zrcadlem a kapacitou 150 cm – bílá, černá nebo pryskyřice – vám pomůže uspořádat vaše oblečení a dodat vaší ložnici moderní vzhled!


Šatní skříň Zivela 2 s velkým zrcadlem a kapacitou 150 cm

Bílá, černá nebo pryskyřice – vám pomůže uspořádat vaše oblečení a dodat vaší ložnici moderní vzhled!

Posuvná šatní skříň Zivela potěší oko nadčasovým vzorem dveří a jednoduchými liniemi. Vítanou vlastností této skříně je její velké zrcadlo, díky čemuž působí vaše místnost mnohem větší a vzdušnější.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání zajistí, že si budete moci oblečení rozdělit přesně tak, jak potřebujete. Skříň nabízí mnoho úložných prostor a polic, kde si můžete uložit své oblečení či další doplňky.

A co se týče materiálů, na to byla kladena velká pozornost. Korpus je vyroben z laminovaných desek o tloušťce 16 mm zakončené dýhou z PVC hrubou 0,5 mm, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost skříně. Přední strana je rovněž laminovaná a tloušťka je 16 mm, zakončené dýhou z PVC hrubou 0,5 mm, aby se poskytl ten správný estetický vzhled.

Ručky jsou vyráběny z plastu v černé barvě, lišty dveří zase z hliníku. Díky tomu se skříň snadno otevírá a zavírá a uživatel si nemusí dělat starosti s hledáním správných způsobů ovládání.

Pro snadnou montáž a demontáž je šatní skříň Zivela dodávána v demontovaném stavu. Pro najednou snadnou sestavení byl vyvinut posuvný systém od firmy BIMAK.

Stačí si tedy vybrat variantu skříně šířka x výška x hloubka: 150x200x62 cm a vyustít koupě. V nabídce jsou také tři různé barevné varianty: bílá, černá nebo pryskyřice. Pokud se tedy rozhodnete pro nákup této šatní skříně, můžete si být jisti, že jste se rozhodli pro kvalitní a moderní kus nábytku.

Šatní skříň Zivela 2 s velkým zrcadlem

Pokud vás tato skříň zaujala, můžete si jí zakoupit za skvělou cenu na Crosta.cz. Na této stránce najdete další informace o této skříni a možnosti objednání.

Publikováno
V rubrikách ASTRO