Rozkvetlá zahrada v ložnici s krepovým povlečením 4Home!

Ulehněte do pastelové fantazie plné květin. Krepové povlečení v příjemných pastelových barvách doladí každou ložnici do kouzelné jarní atmosféry. Kvítka v pastelové lososové, modré a tyrkysové na bílém podkladu skvěle ladí, dodají interiéru hravou jarní eleganci a poskytnou příjemné útočiště pro bezstarostné snění.

Praktický bavlněný krep je skvělým materiálem pro snadnou údržbu, kombinuje totiž měkkost a pohodlí bavlny s praktickou nežehlivou úpravou. Povlečení má zapínání na zip, vzor je z obou stran stejný.

Jemné pastelové barvy pro romantický styl

2 ks povlaků na polštář 70 x 90 cm a 1 ks povlak na přikrývku 220 x 200 cm. To je kompletní balení krepového povlečení Blooming Garden od značky 4Home. Pastelové barvy dodají ložnici jemnost a romantický styl, kterým si podmaní vás i vaše blízké. Zapomeňte na jednobarevné povlečení a udělejte z ložnice nádhernou oázu klidu.

Vyberte si nyní krepové povlečení Blooming Garden v našem e-shopu.

Krepové povlečení Blooming Garden

Pohodlí a praktičnost díky bavlněnému krepovému povlečení

Pohodlně se usaďte a užijte si příjemný pocit krepového povlečení na své kůži. Bavlněný materiál se stará o váš klidný spánek a nabízí vám dokonalou obálku na pohodlnou a bezproblémovou noc. Flexibilní krepové povlečení se nekrčí a nepotřebuje žehlení, což je jistě velké plus pro všechny, kteří se chtějí vyhnout náročné práci.

Krepové povlečení Blooming Garden je skvělou volbou pro každou ložnici. Kromě své krásné pastelové barvy nabízí i praktické řešení, které oceníte na první pohled. Vystřelte si svou ložnici do nových výšin a užijte si příjemný spánek pod pastelovým nektarem květin. Objednejte si krepové povlečení Blooming Garden v našem e-shopu ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách ASTRO