Rozkládací pohovka s úložným prostorem GARET v provedení Monolith 09/Monolith 97


Rustikální styl

Rozkládací čalouněná pohovka Garett je skvělou volbou do interiérů v rustikálním stylu. Vysoká opěrka nabízí pohodlné sezení i pro větší osoby a úložný prostor potěší ty, kteří rádi ukládají věci na své místo.

Monolith 09

Provedení Monolith 09 se vyznačuje tmavě šedým odstínem, který podtrhuje rustikální styl pohovky. Pohovka má robustní konstrukci a je tuhá, takže se můžete spolehnout na její pevnost.

Pohovka Garet

Úložný prostor

Pohovka je vybavena praktickým úložným prostorem, který lze využít jako schránku na přikrývky, polštáře nebo jiné věci, které chcete mít vždy po ruce. A co je nejlepší, úložný prostor není vidět, takže vaše věci zůstanou skryty.

Monolith 97

Provedení Monolith 97 přináší naopak světlý odstín s oranžovým nádechem. Pokud máte v interiéru světlé barvy, bude tato pohovka dokonalou volbou. Úložný prostor je stále stejně praktický, jako u ostatních provedení.

Koupit pohovku Garet na Brega.cz

Pohovka Garet Monolith 97

Vysoce kvalitní materiály

Pohovka Garet je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhou životnost. Čalounění je příjemné na dotek a snadno se udržuje v čistotě. Konstrukce pohovky je tuhá a pevná, takže se nemusíte bát, že by se časem deformovala nebo praskla.

Závěr

Pohovka Garet v provedeních Monolith 09/Monolith 97 je ideálním prvkem pro ty, kteří chtějí do svého interiéru přidat rustikální styl. Vysoká opěrka poskytuje pohodlné sezení a úložný prostor vám usnadní ukládání věcí. Navíc je pohovka Garet vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhou životnost. Pokud máte zájem o tento nábytek, navštivte stránky Brega.cz a zakupte si ho ještě dnes.

Publikováno
V rubrikách ASTRO