Rozkládací jednolůžko – praktické řešení pro hosty i malé byty


Rozkládací jednolůžko je výborným řešením pro ty, kteří mají malý byt nebo chtějí mít víc místa pro hosty. Jednolůžko se dá snadno rozložit a složit a také se dá snadno přemístit. Pokud máte malý byt, jednolůžko je ideální volbou, protože zabere jen málo místa.

Praktické řešení pro hosty

Rozkládací jednolůžko je také skvělým řešením pro hosty. Pokud máte přátele nebo rodinu, kteří přijedou na návštěvu, můžete jim nabídnout pohodlné spaní na jednolůžku. Jednolůžko se dá snadno rozložit a složit, takže hosté nemusí spát na gauči nebo na zemi.

Kvalitní materiály

Rozkládací jednolůžko je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují pohodlné spaní. Matrace na jednolůžku je vyrobena z pěnového materiálu, který se přizpůsobí tvaru těla a zaručí tak pohodlný spánek. Navíc je matrace potažena kvalitním textilním materiálem, který je příjemný na dotek.

Designové provedení

Rozkládací jednolůžko je k dispozici v různých designových provedeních, takže si můžete vybrat ten, který se nejlépe hodí k vašemu interiéru. Jednolůžko může být potaženo kůží, textilií nebo jiným materiálem, který se hodí k vašemu nábytku.

Snadná údržba

Rozkládací jednolůžko je velmi snadné udržovat. Matrace se dá snadno vyjmout a vyprat. Navíc je potah matrace snímatelný a také se dá vyprat. Pokud se jednolůžko zašpiní, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a je opět jako nové.

Sypka-stropnice.cz nabízí široký výběr rozkládacích jednolůžek v různých provedeních. Vyberte si ten, který se nejlépe hodí k vašemu bytu a užijte si pohodlný spánek nejen pro sebe, ale i pro své hosty.

Publikováno
V rubrikách ASTRO