Rohová sedací souprava LORELLE v pravém provedení Solar 79

Rohová rozkládací sedačka LORELLE je moderní a praktický kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Díky svému rohovému provedení nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i pro hosty při větších společenských akcích.

Jednoduché moderní linie a stylové prošívání

Design rohové sedací soupravy LORELLE se vyznačuje jednoduchými, moderními liniemi. Elegantní prošívání dodává nábytku na eleganci a stylu. Sedací plochy jsou velmi pohodlné a vhodné pro každodenní relaxaci.

Rohová sedací souprava LORELLE se hodí do mnoha interiérů. Využít ji můžete především v obývacím pokoji. Pro ty nejmenší členy rodiny se na sedací soupravě vyřádíte na hrách.

Rám tvořen z masivního dřeva a lamina pro stabilitu a pevnost

Rohová sedací souprava LORELLE je tvořena z masivního dřeva a lamina. Tento materiál zajišťuje stabilitu a pevnost nábytku. Rozkládací mechanismus se snadno ovládá a umožňuje rychlé přeměnění sedací soupravy na pohodlné lůžko, které využijete například při návštěvách hostů.

Jakou barvu a rozměr má sedací souprava LORELLE? Zvolit si můžete barvu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru. Sedací souprava LORELLE je v pravém provedení Solar 79. Rozměry závěsné konstrukce jsou 298 cm x 232 cm x 87 cm.

Rohová sedací souprava LORELLE je kvalitní a moderní kus nábytku, který si oblíbíte pro jeho pohodlnost a praktičnost. Pokud hledáte nábytek, který by nabídl dostatek prostoru pro hosty i pro vaši rodinu, pak je rohová sedací souprava LORELLE tou správnou volbou. Ať už sedací soupravu umístíte do obývacího pokoje, na zahradu nebo do kanceláře, bude se vám dobře sedět a relaxovat.

Rohová sedací souprava LORELLE

Zdroj obrázku: https://www.naradi-cz.cz/

Koupit rohovou sedací soupravu LORELLE můžete zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-lorelle-prave-provedeni-provedeni-solar-79

Publikováno
V rubrikách ASTRO