Revoluční odšťavňovač Joseph Joseph Helix: vyšší výnos šťávy a snazší údržba


Revoluční odšťavňovač Joseph Joseph Helix

Značka Joseph Joseph přichází s novým modelem odšťavňovače, který nabízí vyšší výnos šťávy a snazší údržbu. Odšťavňovač Helix je ideální pro všechny milovníky čerstvých a zdravých nápojů.

Perfektní šťáva každý den

S odšťavňovačem Helix od značky Joseph Joseph vymačkáte z limetky či citrónu každou kapku osvěžující šťávy. Doplňte svůj ranní čaj o pořádnou porci blahodárných vitamínů a předejděte veškerým útokům bacilů a nástrahám počasí.

Díky unikátnímu designu k vyššímu výnosu šťávy

Díky unikátnímu designu odšťavňovač Helix dokáže vytlačit maximum šťávy z ovoce. Nepropadejte frustraci z nedostačujícího výsledku a užijte si skutečně výjimečnou chuť čerstvě vymačkané šťávy.

Snadná údržba

Odšťavňovač Joseph Joseph Helix je velmi snadné udržovat v čistotě, což ocení všichni, kdo nechtějí ztrácet čas nad zbytečnou vypráním a leštěním. Odšťavňovač lze snadno rozdělat na jednotlivé díly, které lze mýt v myčce na nádobí. Zbavte se starostí s údržbou a zaměřte se na to, co je pro vás důležité – užívat si dobrého jídla a pití.

Revoluční odšťavňovač Joseph Joseph Helix: vyšší výnos šťávy a snazší údržba

Skvělý pomocník do každé kuchyně

Odšťavňovač je vhodný nejen pro každodenní přípravu čerstvých šťáv, ale také na přípravu ingrediencí do koktejlů, smoothies nebo domácích dezertů. Kromě toho, že oceníte jeho užitečnost, také se těšíte na jeho design – odšťavňovač Joseph Joseph Helix je minimalistický a dodá vaší kuchyni potřebné nadčasovosti.

Revoluční odšťavňovač Joseph Joseph Helix: vyšší výnos šťávy a snazší údržba

Sázíte na zdravý styl života i v jídle a pití? Pokud ano, pak byste určitě neměli nechat uniknout revoluční odšťavňovač Helix, který vám usnadní přípravu osvěžujících nápojů a přinese vám navíc spoustu zdravotních výhod. Vyberte si svůj oblíbený design a objednejte si výjimečný pomocník do vaší kuchyně hned teď!

Publikováno
V rubrikách ASTRO