Novinka pro zahradní posezení: Exotan Set 2 konferenční stolky LAURA v antracitovém provedení BH920TGT

Krásný set 2 konferenčních stolků LAURA od holandského výrobce nádherného zahradního nábytku EXOTAN. Stolky mají rám z teakového dřeva s certifikací FSC a desku z odolného hliníku v antracitovém provedení. Stolky se liší svou výškou. Jeden je vysoký 45 centimetrů a druhý 40 centimetrů. Průměr obou stolků je 50 centimetrů. Konferenční stolky jsou připraveny na každé počasí a můžete je bez obav nechat venku po celou sezónu. Pro dokonalý vzhled stolky doplňte dalším zahradním nábytkem z teakového dřeva.

S ČÍM LADIT

Set zahradních konferenční stolků LAURA působí velmi elegantně až luxusně. Krásně je využijete na vaší zahradě, terase či balkonu. Doplňte stolky dalším nábytkem nebo doplňky z teakového dřeva a dekoracemi v černých, šedých nebo béžových odstínech a získáte velmi krásnou a stylovou terasu.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Moderní design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Dřevo s certifikací FSC
  • Nízko údržbový nábytek

Zápory

  • Není

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál stolků: teakové dřevo, hliník

Barva stolků: antracitová, hnědá

Rozměry vxdxh: 45x50x50 cm, 40x50x50 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nevyžaduje

Péče: teak je přírodní produkt, který se může vlivem různých povětrnostních vlivů odbarvovat. Pro udržení teaku v optimálním stavu doporučujeme pravidelnou údržbu pomocí vhodných přípravků Exotan Care“.

Přejděte na stránku produktu pro více informací nebo nákup.

Exotan Set 2 konferenční stolky LAURA

Nové zahradní posezení může být zásadní rozdíl, který zpříjemní vaše léto. S Exotan Setem 2 konferenčních stolků LAURA v antracitovém provedení BH920TGT se

Publikováno
V rubrikách ASTRO