Nordic Living Set – tři kovové květináče Noam o velikostech 11/16/22 cm


Nordic Living Set – tři kovové květináče Noam

Stylový bytový doplněk pro vaše květiny

Ať už chcete obohatit svůj interiér či exteriér a dopřát svým květinám stylové obydlí, set tří květináčů Noam od značky Nordic Living to hravě zvládne! Jsou vyrobené z černě lakované oceli a díky kompaktní velikosti se květináče dají rozmístit na různá místa přesně tam, kde chcete mít své rostlinky na očích.

Vyrobené z kvalitní oceli

Květináče Nordic Living Set jsou vyrobeny z kvalitní oceli, což poskytuje nejen dlouhou životnost, ale také netradiční a moderní design. Černá barva vytváří okouzlující atmosféru a dává květináčům netradiční vzhled.

Úsporná velikost

Díky kompaktní velikosti lze všechny tři květináče snadno rozložit po celé vaší terase nebo prostoru uvnitř, který chcete ozvláštnit. Květináče mají průměr 11, 16 a 22 cm, takže se hodí pro všechny velikosti rostlin.

Decentní vzhled

Květináče Nordic Living Set se hodí pro každého, kdo hledá jednoduchý a přitom elegantní design do svého bytu nebo domu. Květináče působí decentně, ale zároveň jsou velmi moderní a vkusné.


Nordic Living Set Květináčů

Skvěle se hodí na terasu

Květináče Nordic Living Set se hodí nejen pro bytové prostory, ale také pro terasu. Jejich moderní vzhled se perfektně hodí k moderním stolům a židlím, které mohou být rovněž v černé barvě.

Závěr

Květináče Nordic Living Set Noam jsou velmi kvalitní a vkusný doplněk pro každého milovníka rostlin. Jsou vyrobené z oceli a mají černou barvu, což dodá vám i vašim rostlinám netradiční vzhled.

Publikováno
V rubrikách ASTRO