Modrá sametová podnožka Cosmopolitan Design Vienna – dokonalá volba pro váš interiér v rozměru 100 x 80 cm


Modrá sametová podnožka Cosmopolitan Design Vienna – dokonalá volba pro váš interiér

Není pouze podnožkou pro unavené nohy

Modrá sametová podnožka Cosmopolitan Design Vienna není jen obyčejnou podnožkou. Je to multifunkční doplněk do vašeho interiéru, který vám může sloužit jako:

  • Podložka pro unavené nohy – po celodenní práci si zasloužíte odpočinkový čas a podnožka slouží právě pro tento účel.
  • Odkládací prostor – na podnožku můžete dát knihu, časopis nebo misku s oříšky.
  • Extra místo k posezení – když se vám přidají hosté, podnožku můžete využít jako extra místo k posezení.

Podnožka má ideální velikost 100 x 80 cm a zároveň je to jednoduchý způsob, jak dodat váš interiér na atraktivitě. Modrá barva podnožky je navíc dokonalým doplňkem k mnoha dalším barevným kombinacím.

Hodnota Martindale

Hodnota Martindale udává odolnost materiálu proti otěru. Modrá sametová podnožka od značky Cosmopolitan Design Vienna má hodnotu Martindale 50 000 cyklů. To znamená, že je velmi odolná a vhodná pro použití v domácnosti. Navíc, díky sametovému povrchu, se podnožka snadno čistí a udržuje v dobrém stavu.

O značce Cosmopolitan Design

Cosmopolitan Design je značka, která se inspiruje styly celého světa, ale výrobu si drží výhradně v Evropě. Každá podnožka je pečlivě vyrobena a dodá vašemu obývacímu pokoji velký šmrnc. Pokud hledáte kvalitní a stylové doplňky do vašeho interiéru, značka Cosmopolitan Design může být vaší první volbou.

Modrá sametová podnožka Cosmopolitan Design Vienna je dokonalou volbou pro váš interiér. Je to multifunkční doplněk, který vám poskytne nejenom pohodlí, ale také elegantní vzhled. Rozhodněte se pro podnožku od značky Cosmopolitan Design a získáte styl a kvalitu do vaší domácnosti.

Publikováno
V rubrikách ASTRO