Modrá plážová deka Eat Sleep Game Repeat od Big Mouth Inc. s rozměry 114 x 152 cm

V létě je jedním z nejdůležitějších doplňků pro vycházky na pláži nebo koupačku kvalitní a pohodlná plážová deka. Když už si užíváme letních dnů, chceme si to užít naplno a konkrétní výbava je tedy nutností. Jeden z mnoha typů vymazlené plážové výbavy nabízí v internetovém obchodě Vybírej nábytek tato hravá modrá plážová deka s názvem Eat Sleep Game Repeat.

Nápaditý design s heslem Eat Sleep Game Repeat

Plážová deka Eat Sleep Game Repeat od značky Big Mouth Inc. je zajímavá svojí barevností i motivem samotným. Na kovově modré podkladové barvě se výrazně uplatňuje stříbřitá reflexní folie a na ní se nachází červená zkratka ESGR spolu s bíle psaným nápisem Eat Sleep Game Repeat. To zaujme všechny moderní mladé lidi, kteří žijí život plným plynem. K tomu všemu je materiál opravdu velmi kvalitní a vydrží vám dlouhá léta.

Hravé a moderní provedení pro každou vycházku

S nápaditou a hravou plážovou dekou značky Big Mouth Inc. se v parku ani u vody zajisté neztratíte. Poskytne vám dostatek prostoru na ležení a díky měkkému povrchu zpříjemní i nerovný terén. Je vyrobená z polyesterového materiálu, velmi rychle schne a má rozměry 114 x 152 cm. Je lehká a snadno se balí, a tak vám nezabere moc místa v kufru. Výhodou je i to, že snadno odolá nečistotám, a tak se snadno udržuje.

Taková deka by neměla chybět na žádném pikniku

Kromě toho, že je tato plážová deka vhodná na výlety k vodě, vyskytují se situace, kdy může být užitečná i jinde. Třeba na pikniku nebo na festivalu, kde se země může zdát nepříjemně tvrdá pro vaše záda. Pokud tedy hledáte něco, co vám ulehčí život v každé situaci, může být tato deka tím pravým vhodným doplňkem.

Zakupte si tuto hravou plážovou deku Eat Sleep Game Repeat od Big Mouth Inc. a užijte si koupaní, piknik i festivaly v lepším duchu.

Modrá plážová deka Eat Sleep Game Repeat od Big Mouth Inc.

Nakupování online se stává čím dál populárnějším. Výhodou internetových obchodů je skutečnost, že nakupovat můžete kdekoliv a kdykoliv. Nemusíte se oblékat ani odcházet z pohodlí domova, a to znamená menší stres a úsporu času. Pokud tedy zkoušíte nakupovat pomocí internetu novou plážovou výbavu a chtěli byste být si jisti kvalitou, ve výběru Big Mouth Inc. neuděláte chybu – a k tomu si můžete užívat i nápaditý a hravý design. Proto se neváhejte podívat na stránky Vybírej nábytek, který svoje zákazníky nezklame.

Publikováno
V rubrikách ASTRO