Moderní sprchový kout obdélníkového tvaru 90×80 cm s textilními stěnami SAT TEX SIKOTEXP90STENA80


Moderní sprchový kout obdélníkového tvaru 90×80 cm s textilními stěnami

Detailní popis produktu

Popis: Tento moderní sprchový kout obdélníkového tvaru je vyroben z extrudovaného hliníku a je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Sprchový kout má rozměry 90×80 cm a je vybaven textilními stěnami SAT TEX SIKOTEXP90STENA80, které mu dodávají moderní vzhled.

Sprchové dveře: Dveře sprchového koutu jsou vyrobeny z čirého skla a jsou opatřeny tvrzeným 6 mm bezpečnostním sklem o výšce 195 cm.

Profily: Profily jsou v lesklém chromu, což dodává koutu delikátní vzhled.

Otočný systém otevírání: Sprchové dveře jsou vybaveny otočným systémem otevírání, který umožní pohodlně vstoupit a vystoupit z koutu.

Orientace: Levá i pravá orientace dveří umožňuje využít kout v každé koupelně.

Sprchový kout

Závěr

Pokud hledáte moderní a praktický sprchový kout do vaší koupelny, tento produkt rozhodně stojí za pozornost. S textilními stěnami SAT TEX SIKOTEXP90STENA80 a povrchovou úpravou Easy Clean bude tato sprchová kabina krásně vypadat a bude minimálně náchylná k usazování vodního kamene. Navíc levá i pravá orientace dveří a možnost využití koutu v každé koupelně činí z tohoto produktu ideální volbu pro široké spektrum zákazníků. Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/sprchovy-kout-obdelnik-90m80-cm-sat-tex-sikotexp90stena80.

Publikováno
V rubrikách ASTRO