Moderní a stylová zahradní židle KONA z bílého plastu

Zahradní židle KONA najde své využití v domácnosti, na zahrádce i balkónech. Zároveň díky svému jemnému a propracovanému designu skvěle vypadá.

Zahradní židle je charakteristická svou vysokou pevností, snadnou údržbou. Vyznačuje se také snadnou skladovatelností. Díky použití UV filtrů je židle stálobarevná a má dlouhodobou pevnost.

Zahradní židle KONA z bílého plastu

Jemný a propracovaný design

Židle KONA má jednoduchý, ale elegantní design, který se hodí do jakéhokoliv prostoru. Bílá barva je moderní a čistá, takže se bude hodit ke každému stylu.

Vysoká pevnost a snadná údržba

Židle KONA je velmi pevná a odolná. Snese váhu až 120 kg a má nosnost sedáku 200 kg. Přitom je ale velmi lehká a snadno se přemisťuje. Židle je také velmi snadno udržovatelná – stačí ji otřít vlhkým hadříkem a je opět čistá.

Zahradní židle KONA z bílého plastu

Snadná skladovatelnost

Židle KONA se snadno skládá, takže ji můžete snadno skladovat v období, kdy ji nepotřebujete. Navíc se také snadno přemisťuje díky své lehkosti.

Ještě dnes si můžete zakoupit zahradní židli KONA v bílém provedení na adrese: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/zahradni-zidle-kona-plast-bila

Záruka na 24 měsíců

Zahradní židle KONA je velmi kvalitní produkt, který vydrží dlouho. Proto si můžete být jisti, že když si ji koupíte, budete spokojeni. Navíc na židli máte záruku na 24 měsíců.

Přesvědčte se sami o kvalitě zahradní židle KONA z bílého plastu!

Publikováno
V rubrikách ASTRO