Matně bílý jídelní stůl s podnožím z dubového dřeva – Tenzo Bess 110 cm

Designový jídelní stůl Tenzo Bess je z kolekce moderního skandinávského designu propleteného s klasickým vzhledem 50. let. Jedná se o kolekci vytvořeno s heslem „V jednoduchosti je krása.“ A tak to také je. Minimalismus z něj přímo vyzařuje.

Matně bílý jídelní stůl s podnožím z dubového dřeva – Tenzo Bess 110 cm

Deska je vyrobena z lakované MDF desky a v kombinaci s masivní olejovanou dubovou podnoží tvoří opravdu stylový kousek nábytku.

Stůl má velikost 110 cm a je ideální pro menší jídelny či kuchyně. Barva stolu je matně bílá, což znamená, že nevykazuje lesk, což jej činí mnohem elegantnějším a sofistikovanějším. Barva je také velmi snadno kombinovatelná s různými barevnými paletami interiéru.

Proč zvolit jídelní stůl Tenzo Bess?

  • Skvělá kombinace moderního a klasického designu
  • Jednoduchost a minimalismus jsou v centru pozornosti
  • Deska je vyrobena z lakované MDF desky – má hladký povrch, díky kterému se na ní snadno udržuje čistota
  • Dubové podnoží je masivní a olejované – dodává stolu styl a robustnost
  • Velikost 110 cm je ideální pro menší jídelny a kuchyně

Matně bílý jídelní stůl s podnožím z dubového dřeva – Tenzo Bess 110 cm

Bess se skvěle hodí do moderních interiérů s retro prvky a s prvky skandinávského designu. Kombinuje se s různými druhy židlí, a to například se židlemi z kolekce Tenzo Malibu nebo Flux. Stůl lze také doplnit o různé dekorační prvky na jeho povrchu, jako jsou svícny, květiny nebo vázy, a tak mu dodat osobitost a originalitu.

Pokud hledáte kvalitní, stylový, moderní a zároveň jednoduchý jídelní stůl, Tenzo Bess je ideální volbou. Navíc si můžete koupit podnoží z několika odrůd dřeva a tedy si být jisti, že se bude skvěle hodit do vašeho interiéru.

Nakupujte Tenzo Bess u nás!

Nádherný jídelní stůl Tenzo Bess 110 cm s dubovým podnožím a matně bílou deskou je nyní k dispozici i u nás v nabídce. Pokud si ho zakoupíte v našem e-shopu, máte jistotu pořizujete to nejlevněji na trhu. Využijte své šance a zařiďte si svůj domov či byt pomocí nábytku, který je nejen stylový, ale také praktický a kvalitní.

Původní cena stolu je 8 685 Kč, ale u nás si ho můžete zakoupit za pouhých 6 540 Kč. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně stolu, neváhejte nás kontaktovat, budeme vám rádi k dispozici.

Zakoupit jídelní stůl Tenzo Bess zde

Publikováno
V rubrikách ASTRO