Ložnice FILIPPOPOLI 1: inspirace dubem evoke a bílým alpským leskem


Jednou z nejdůležitějších místností v našem domě je ložnice, kde trávíme dlouhé hodiny spánku a odpočinku. Proto je důležité vybavit ji správným nábytkem, který bude nejen praktický, ale bude krásně ladit do interiéru. Zde bych Vám ráda přiblížila sestavu ložnice FILIPPOPOLI 1, která je inspirována dubem evoke a bílým alpským leskem.

Vzorová sestava ložnice

Tato sestava je jen ilustrativní příklad, který ukazuje, jak může být poskládána z jednotlivých dílů. Každý kus nábytku si totiž můžete zvolit a koupit zvlášť, podle vašich potřeb a preferencí.

Jaké kusy nábytku tato sestava zahrnuje? Stůlky, postel, skříň a komodu.

Stůlky jsou 2 a mají rozměry 57,5 x 52 x 40 cm (šxvxh).

Postel má rozměry 204,5 x 101,5 x 178 cm (šxvxh) a je o velikosti 160.

Skříň má 2 dvířka a rozměry jsou 99 x 192 x 54 cm (šxvxh).

Komoda má 2 dvířka a 1 šuplík. Rozměry jsou 99 x 87,5 x 40 cm (šxvxh).

Barevné provedení

Ložnice FILIPPOPOLI 1 je laděna v barvách dub evoke a bílá alpský lesk. Tyto dvě barvy krásně spolu kontrastují a tvoří tak dokonalou kombinaci, která je velmi moderní a elegantní.

Materiál

Nábytek je složen z materiálu lamino/MDF, který je velmi kvalitní a odolný vůči poškození. Korpusy mají sílu 16 mm, vrchní desky 16 mm a ABS hrany o síle 0,5 mm/1,5 mm. Dvířka mají sílu lamina 16 mm/ MDF 18 mm a jsou potaženy fólií PVC s vnitřními poličkami o síle 16 mm a ABS hranami 0,5 mm.

Nožky jsou vyrobeny z plastu a nelze je regulovat. Úchyty jsou také vyrobeny z plastu.

Závěr

Nábytek je velmi praktický a plně funkční díky svým zásuvkám s plným výsuvem, které jsou opatřeny pojezdy kuličkové GTV. Ložnice FILIPPOPOLI 1 je velmi moderní a krásně se hodí do interiéru, kde dominuje bílo-šedá barevná kombinace.

Pokud je tato sestava přesně to, co hledáte, můžete ji zakoupit na tomto odkazu. Nábytek se dodává v demontu, což znamená, že si ho musíte sestavit sami. Tento proces je ale velmi jednoduchý a intuitivní.

Publikováno
V rubrikách ASTRO