Koupelnová skříňka Naturel Oxo Multi s držákem ručníku – bílá mat – rozměry 118x39x50 cm (OXOMULTI110KDLP)


Koupelnová skříňka Naturel Oxo Multi s držákem ručníku

Bílá matná barva a kombinace celobukové překližky Multiplex

Koupelnová skříňka Naturel Oxo Multi

Koupelnová skříňka pod umyvadlo je důležitou součástí každé koupelny. Pokud hledáte kvalitní a stylovou skříňku, můžete sáhnout po produktu Naturel Oxo Multi s držákem ručníku. Tato skříňka je dodávána v bílé matné barvě a je kombinovaná s celobukovou překližkou Multiplex.

Rozměry skříňky

  • Výška: 118 cm
  • Šířka: 39 cm
  • Hloubka: 50 cm

Skříňka je navržena pro umístění pod umyvadlo na desku. Designově se skvěle hodí do koupelen s moderním vybavením. Skříňka nabízí dostatek prostoru pro uskladnění hygienických potřeb a dalších drobností. V horní části skříňky je umístěn držák na ručník, což je praktické řešení pro udržení pořádku v koupelně.

Bezpečná montáž

Montáž koupelnové skříňky je snadná, díky přiloženým návodům na montáž. Dodávána je v demontovaném stavu, což usnadňuje její dopravu. S ohledem na bezpečnost a kvalitu materiálu se doporučuje montáž provést ve dvou osobách.

Pokud hledáte koupelnovou skříňku, která skvěle dotvoří design vaší koupelny, doporučujeme zvolit produkt Naturel Oxo Multi s držákem ručníku. Tento výrobek nabízí kvalitní materiály a praktické řešení pro ukládání v koupelně. Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit na Brega.cz.

Koupelnová skříňka Naturel Oxo Multi

Publikováno
V rubrikách ASTRO