Konečně pořádek v kuchyni s poličkami na kořenky pod linku!


Co jsou poličky na kořenky a jak vám pomohou udržet pořádek v kuchyni?

Poličky na kořenky jsou praktickým doplňkem každé kuchyně. Jsou to malé police, které se umisťují pod linku a slouží k uložení koření a dalších drobných potřebností. Díky nim bude mít každý kořen a bylinku na svém místě a budete mít v kuchyni všechno hezky uspořádané.

Jak vybrat správné poličky na kořenky?

Při výběru poliček na kořenky je dobré se řídit několika zásadami:

  • Velikost: Vyberte poličky, které se vejdou pod vaši linku. Pokud jsou poličky příliš velké, nevejdou se a pokud jsou příliš malé, nebudou plnit svůj účel.
  • Materiál: Poličky jsou k dostání v mnoha různých materiálech, jako jsou plast, kov nebo dřevo. Zvolte takové materiály, které se budou hodit k vaší kuchyňské lince a budou snadno udržovatelné.
  • Počet poliček: Zvažte, kolik koření a bylinek máte a kolik poliček potřebujete. Pokud máte velkou sbírku koření, můžete zvolit více poliček, než pokud máte jen pár druhů koření.

Jak poličky na kořenky instalovat?

Instalace poliček na kořenky je velmi jednoduchá:

  1. Vyberte místo: Vyberte si prostor pod linkou, kde chcete poličky umístit.
  2. Připravte povrch: Povrch, na který budou poličky umístěny, musí být čistý a suchý.
  3. Připevněte poličky: Poličky se drží pomocí přísavky nebo lepicí pásky. Stačí je připevnit k povrchu pod linkou a jsou hotovy k použití.

Závěr

Poličky na kořenky jsou skvělým řešením pro každou domácnost, která se snaží udržet pořádek v kuchyni. Jsou praktické, snadno instalovatelné a umožňují vám mít všechny koření a bylinky na jednom místě. Pokud se rozhodnete pro poličky na kořenky, určitě nebudete litovat.

Tak neváhejte a navštivte https://www.interierio.cz, kde si můžete vybrat z mnoha různých druhů poliček na kořenky a najít tak ty nejlepší pro vaši kuchyni.

Publikováno
V rubrikách ASTRO