KARE Design Soška Proměna – busta vysoká 39cm


O neobvyklé výzdobě

Máte rádi neobvyklou výzdobu? Pokud ano, pak je pro vás soška Proměna tou pravou volbou. Tento dekorační prvek představuje část lidské postavy s páskou na očích, což z ní činí jedinečnou a neotřelou ozdobu do vašeho interiéru.

Materiál a rozměry

Bílá dekorace je vyrobena z polyresinu, pevného materiálu odolného proti poškození. Díky tomu má soška dlouhou životnost a může být používána jako dekorační prvek do vašeho interiéru po mnoho let.

Soška Proměna měří výšku 39 cm a disponuje černou páskou na hlavě, což dodává sošce tajemný a zároveň moderní vzhled. Soška se skvěle hodí pro moderní interiéry a minimalismus, kdy neobyčejné kusy vyniknou mnohem víc než běžné doplňky.

Unikátní tvář sošky

Anonymní tvář z polyresinu na sošce Proměna zajímavě vyzdobí váš interiér a nechá hostům prostor, aby využili svou fantazii. Tento exemplář se tak hodí pro ty, kteří rádi experimentují a hledají originální dekorační prvky, které zvyšují atraktivitu každého pokoje.

Další designové kousky od KARE Design

KARE Design nabízí také další designové prvky, mezi kterými je možno vybírat. Pokud se vám zalíbila Proměna, pak si můžete pořídit i sedící sošku ve stejném designu, což dodá vašemu pokoji jedinečnou atmosféru.

Zdroj srovnání cen

Pro více informací o cenách a možnosti nákupu můžete navštívit následující odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/kare-design-soska-promena-busta-39cm

KARE Design Soška Proměna

Fotografie zdroj: KARE Design

© 2021 KARE Design Soška Proměna

Publikováno
V rubrikách ASTRO