Rubriky
ASTRO

Jak správně vybrat svítidla na stěnu i strop


Svítidla hrají důležitou roli v designu místnosti. Při výběru svítidel je důležité vzít v úvahu vzhled, funkci a velikost. Pokud vás trápí, jak si vybrat svítidla na stěnu i strop, čtěte dál.

Vyberte si svítidlo, které se hodí do vaší místnosti

Při výběru svítidel je důležité zvážit, jakou atmosféru chcete ve své místnosti vytvořit. Chcete, aby místnost vypadala moderně a zářivě, nebo chcete, aby byla místnost útulná a uklidňující?

Stropní svítidla jsou obvykle umístěna po celé délce místnosti, aby se zajistilo, že bude místnost dobře osvětlena. Pokud hledáte centrální svítidlo, které by vyplnilo celý prostor místnosti, zkuste zvolit velké svítidlo s moderním designem. Nástěnná svítidla jsou vhodná pro osvětlení bočních oblastí místnosti a pro osvětlení konkrétního obrazu nebo stěny.

Konzultujte s odborníkem

Konzultace s odborníkem je skvělý způsob, jak se dozvědět více o tom, jaké svítidlo je pro vaši místnost nejvhodnější. Odborník vám může poradit, jaký typ svítidel by měl být vybrán v závislosti na velikosti místnosti, stylu, který chcete vytvořit a dalších kritériích.

Napište si seznam kritérií

Před nákupem svítidel je důležité, abyste si napsali seznam kritérií, které budete hledat. Například, pokud máte omezený rozpočet, můžete hledat svítidla s nejnižší cenou. Nebo pokud chcete, aby místnost vypadala moderně, můžete hledat svítidla s moderním designem.

Nakupte svítidla v kvalitním obchodě

Když už budete mít seznam kritérií, můžete začít hledat obchody, které prodávají svítidla. Vyberte si kvalitní obchod, který má široký výběr svítidel, které splňují vaše požadavky.

Například obchod NábytekHNED.cz nabízí široký výběr svítidel, které splňují různé designové požadavky a rozpočty. U každého svítidla je uvedeno, jaké je jeho napětí, množství světla, které produkuje, a jaké další funkce nabízí.

Seznam závěrečných doporučení

  • Vyberte si svítidlo, které se hodí do vaší místnosti
  • Konzultujte s odborníkem
  • Napište si seznam kritérií
  • Nakupte svítidla v kvalitním obchodě, jako je například NábytekHNED.cz

Pokud se řídíte těmito doporučeními, měli byste být schopni vybrat svítidla na stěnu i strop, která vám budou sloužit po dlouhou dobu.