Jak si vybrat správnou osušku na pláž a užít si sluneční den naplno

Sluneční dny jsou tady a s nimi i plážové radovánky. Ať už se chystáte na dovolenou nebo jen na výlet k nejbližšímu jezeru, správná osuška je klíčová pro pohodlný a bezstarostný den na pláži.

Velikost a materiál

První věcí, na kterou byste měli při výběru osušky myslet, je velikost. Velká osuška vám umožní se pohodlně usadit na pláži a užít si slunce a vodu.

Další důležitou věcí je materiál. Osušky z mikrovlákna jsou lehké a rychle schnou, což je ideální pro plážové aktivity. Na druhé straně, bavlněné osušky jsou měkké a pohodlné na dotek, ale schnou pomaleji.

Design a barva

Kromě praktických faktorů, je samozřejmě důležité vybrat si osušku, která se vám líbí. Design a barva jsou zcela na vás, ale měli byste zvážit, zda chcete osušku, která bude vynikat na pláži, nebo raději něco, co se snadno sladí s vaším plavkovým outfit.

Ať už si vyberete jakoukoli osušku, nezapomeňte si užít sluneční den naplno a nechat všechny starosti za sebou. Pokud hledáte skvělé místo na plážové radovánky, navštivte naši restauraci Jelen v Českých Budějovicích. Restauracejelencb.cz

Publikováno
V rubrikách ASTRO