Hořčicová pohovka MICADONI Kendal – luxusní volba pro váš obývací pokoj

Hořčicová pohovka MICADONI Kendal

Luxusní design

Bublinkové sedáky, opěradla a područky pohovky Micadoni Kendal jsou příjemným lákadlem k naspání, čtení knih, sledování oblíbených pořadů nebo třeba jen tak k odpočinku. Rozhodně však nejde jen o skvěle vypadající nábytek, ale o luxusní kus pro váš obývací pokoj, který zaujme svojí jedinečností a kvalitou.

Prošívání a sametový úplet

Kendal od značky Micadoni vyniká nejen příjemným kobercovým povrchem, ale také charakteristickým prošíváním, které k pohovce přidává zcela novou dimenzi. Sametový úplet je na dotek mimořádně měkký a jemný. K tomu navíc neabsorbuje tekutiny, takže se nemusíte bát náhodného polití nebo zaprášení.

Certifikace a odolnost

Pohovka Kendal také obsahuje certifikát PETPROOF, který informuje o zvýšené odolnosti proti poškrábání a oděrům způsobeným drápy mazlíčků, což ocení hlavně milovníci zvířat. Tento kousek nábytku navíc značí se velmi nízkou náchylností k žmolkování a odlupování.

Široká paleta barev

Kolekce Hořčicová pohovka MICADONI Kendal osloví každého, kdo hledá designové inovace a nebojí se experimentovat. Sezení je v nabídce v řadě barevném provedení, od neutrální černé po zářivě žlutou barvu, takže vyberete si určitě tu, která vám bude nejvíce vyhovovat a bavit.

Zakázka na míru

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme vyhovět vašim požadavkům.

Tip na údržbu

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Pokud chcete odstranit mokré nebo mastné skvrny, použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu us

Publikováno
V rubrikách ASTRO