Hoorns pískově hnědá látková pohovka Norma – dokonalý dvousezenový kousek


Hoorns pískově hnědá látková pohovka Norma

Designovou dvoumístnou pohovku Norma si zamilujete hned na první dotek. Norma má bohaté, plné, a především měkké čalounění z plyšové látky v pískově hnědé barvě. Celek doplňuje podnož z lakovaného březového dřeva v černém odstínu.

Stylový a elegantní prvek pro váš obývací pokoj

Pohovka Norma bude velmi stylovým a elegantním prvkem, který rozzáří každý obývací pokoj. Pokud máte rádi měkké, pohodlné a zároveň vkusné kousky nábytku, jistě nebudete se svým výběrem litovat. Pohovka se skvěle hodí do moderních interiérů, ale zároveň může být i dokonalým doplňkem k tradičnímu nábytku.

Kvalitní provedení a skvělé detaily

Hoorns pískově hnědá látková pohovka Norma je vyrobena z kvalitních materiálů a její provedení je velmi precizní. Látkové čalounění je hebké na dotek, ale zároveň dostatečně odolné, aby vydrželo i náročné podmínky využívání. Kombinace pískové hnědé barvy s lakovaným březovým dřevem vytváří perfektní vizuální harmonii a krásně doplňuje celkovou atmosféru místnosti. Detaily, jako jsou například elegantní nožičky, dotvářejí celkový dojem a ukazují, že se jedná o produkt, na kterém nebylo nic přehlédnuto.

Vhodná nejen do domácností, ale i komerčních prostor

Hoorns pískově hnědá látková pohovka Norma se skvěle hodí nejen do domácností, ale i do komerčních prostor. Pokud máte například hotelový salonek nebo lobby ve vaší firmy, pohovka Norma bude skvělým doplňkem, který vašim hostům nabídne mimořádný komfort a stylovou atmosféru. S pohovkou Norma na vašem místě budete působit sofistikovaně a moderně.

Hoorns pískově hnědá látková pohovka Norma

Designovou dvoumístnou pohovku Norma si můžete zakoupit na adrese: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/hoorns-piskove-hneda-latkova-dvoumistna-pohovka-norma-110-cm

Publikováno
V rubrikách ASTRO