Hector Rozkládací pohovka Corin II šedá – praktický a stylový kousek pro Váš obývací pokoj!

Je těžké najít vhodný kousek nábytku pro váš obývací pokoj. Musí být pohodlný pro odpočinek, ale také stylový, aby se hodil do prostoru. Rozkládací pohovka Corin II šedá, nabízená společností Kupsína bytěk, je vynikající volbou pro každou domácnost, hledající multifunkční kousek nábytku, který nenaruší harmonii interiéru.

Extrémně pohodlná a funkční pohovka s přídatným prostorem pro hosty

Rozkládací pohovka Corin je extrémně pohodlná a funkční pohovka, která se perfektně hodí do každého stylového interiéru. Charakteristickým znakem jsou oboustranně odnímatelné područky a skládací nohy, které jsou ukryty ve speciálních kapsách se zipem umístěným v zadní části opěradla. Díky takovému řešení získáte po rozložení pohovky volný, stabilní a mimořádně pohodlný prostor, který lze využít jako postel. Pokud tedy plánujete přivítat hosty, obtíže s ubytováním jsou pryč.

Jednoduchý design s prošíváním a kovovými nohami

Pohovka má jednoduchý design, který je efektně obohacen o dekorativní prošívání na opěradle, a vysoké kovové nohy. Takové prvky dodávají pohovce stylový vzhled a zaujmou vaše hosty. Pohovka Corin se se sklopnými nohama a odnímatelnými područkami může sloužit jako každodenní pohovka, nebo jako elegantní lůžko v momentech, kdy mají vaši hosté zůstat přes noc.

Šedá barva a pletená struktura

Čalounění ze šedé látky s pletenou strukturou vnese do vašeho interiéru pocit tepla a útulnosti. Je to barva, která nenaruší harmonii, ale naopak ji umocní. Šedá barva je téměř univerzální a hodí se k různým druhům dřeva a dekoru.

Specifikace produktu Hector Rozkládací pohovka Corin II šedá

Produkt je vybaven vysokými kovovými nohami, ozdobným prošíváním na opěradle, odnímatelnými područkami a přídavnými sklopnými nohami ukrytými v opěradle.

Chcete si zakoupit tuhle skvělou pohovku? Můžete si ji objednat zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/hector-rozkladaci-pohovka-corin-ii-seda a nebo si pouze prohlédnout nabídku pohovek, které tento eshop nabízí.

Rozkládací pohovka Corin II šedá nabízí praktické a stylové řešení pro vaši domácnost. Hodí se pro každodenní použití i pro přijímání hostů. Vyniká nejen svým designem, ale také celkovou kvalitou, což je zajištěno vysokou kvalitou materiálů, použitých pro výrobu. Obnovte svůj obývací pokoj s tímto praktickým a stylovým kouskem nábytku – Rozkládací pohovkou Corin II šedá!

Publikováno
V rubrikách ASTRO