Gril Magnus od Remundi – nejlepší volba pro grilování na dřevěném uhlí!


Připravte se na nadcházející grilovací sezónu v předstihu

Také už se nemůžete dočkat na nadcházející grilovací sezónu, kdy se opět sejdete v rodinném kruhu či v obklopení přátel nad s láskou připraveným jídlem? Připravte se na ni v předstihu se značkou Remundi, která je již po několik let známkou kvalitních materiálů a pečlivým zpracováním.

Moderní design a všestrannost grilu Magnus

Jinak tomu není ani u tohoto grilu na dřevěné uhlí Magnus, které hned na první pohled zaujme svým moderním rezavým vzhledem. K přípravě pokrmů lze navíc využít jak klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí.

Vyšší teploty díky speciální geometrii a výhody plynule nastavitelného ovládání

Díky tomu, že se základna hořícího ohně nachází pod úrovní grilovací plochy, s lehkostí dosáhnete až 300 °C nahřátí. Speciální geometrie se navíc postará o to, aby se teplo nerozkládalo rovnoměrně, ale došlo k tvorbě teplotních zón – ideální pro souběžnou přípravu pokrmů vyžadující různé teploty.

Jako jediné na trhu mají navíc grily Remundi zabudovaný systém plynule nastivtelného ovládání přívodu vzduchu, jež lze snadno ovládat pomocí táhla umístěného z vnější části grilu. Plní tedy nejen funkci grilu, ale také ohniště či topidla.

Opatřete svůj gril ochranným obalem pro větší trvanlivost

Dobré vědět: Aby vám gril vydržel bez obav i několik sezón, doporučujeme jej opatřit padnoucím ochranným obalem.

Na trhu najdete mnoho možností, jak grilovat na dřevěném uhlí, ale Remundi je jediným výrobcem s plynulým nastavitelným ovládáním a s moderním designem grilu Magnus. Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem nebo zkušeným grilovačem, vybavení Remundi a gril Magnus vám pomohou si vychutnat dokonalou grilovací sezónu.

Vyzkoušejte gril Magnus od Remundi už tento týden!

Publikováno
V rubrikách ASTRO