Dřezová baterie Grohe BauLoop – novinka s praktickým otočným ramínkem

Dřezová baterie Grohe BauLoop je novinka na trhu s kuchyňskými bateriemi. Nabízí všechny vlastnosti, které od kuchyňské baterie očekáváte a k tomu ještě praktické otočné ramínko. Tato baterie se tak stává nejen praktickou, ale i estetickou součástí vaší kuchyně.

Páková kuchyňská baterie GROHE BauLoop s vysokou, prohnutou výpusťí

Ovládnout vodu, která vám slouží v kuchyni k vaření, mytí nádobí nebo přípravě jídla, je samozřejmě velmi důležité. S kuchyňskou baterií GROHE BauLoop to bude pro vás bezproblémové. Kovová rukojeť baterie je velmi robustní a jednoduchá na ovládání. Takže můžete regulovat teplotu a objem vody podle vašeho přání přesně tak, jak potřebujete. A jako bonus k tomu získáváte vysokou, prohnutou výpusť, která vám usnadní každodenní život v kuchyni.

Baterie Grohe BauLoop

Keramická kartuše GROHE LongLife zaručuje precizní regulaci objemu a teploty po celou dobu životnosti

Když si pořídíte novou baterii do kuchyně, rozhodně očekáváte, že bude plnit svůj účel co možná nejdéle. Keramická kartuše GROHE LongLife je zaručena na celou dlouhou dobu životnosti a zajišťuje vám precizní regulaci objemu vody a teploty. Na tuto baterii se můžete spolehnout, že bude plnit svůj účel po velmi dlouhou dobu a bude pro vás vždy přesná.

Baterie Grohe BauLoop 2

GROHE Zero zaručuje 100% ochranu před olovem a niklem

GROHE Zero je technické řešení, které chrání vodu před nebezpečnými látkami, jako jsou olovo nebo nikel. Je to velmi důležité pro vaše zdraví a zdraví vaší rodiny. Rozvody v kuchyňské baterii Grohe BauLoop jsou separované a tuto ochranu vám absolutně zajišťují. Takže můžete používat vodu z baterie bez obav o zdraví.

Chromová povrchová úprava GROHE StarLight si zachová svůj oslnivý lesk

Chromová povrchová úprava GROHE StarLight je dalším technickým řešením, které zajistí, že kuchyňská baterie Grohe BauLoop bude vždy vypadat skvěle. Tento lesklý povrch si zachová svůj oslnivý lesk po celou dobu používání a bude kuchyni dodávat elegantní vzhled.

Vyberte si praktickou kuchyňskou baterii Grohe BauLoop s otočným ramínkem a zefektivněte svůj každodenní život v kuchyni. S touto baterií budete mít všechny vlastnosti, které od kuchyňské baterie očekáváte, a v tom navíc s praktickým otočným ramínkem. Navštivte produktovou stránku na https://www.naradi-cz.cz/produkt/drezova-baterie-grohe-bauloop-s-otocnym-raminkem-chrom-31368001 a pořiďte si kuchyňskou baterii, na kterou se budete moci spolehnout.

Publikováno
V rubrikách ASTRO