Chytrý držák toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074 pro pohodlnou hygienu

Zapomeňte na nepraktické a neestetické držáky toaletního papíru, které se vám zachytávají šaty nebo vám vypadne náhradní rolka při každém použití. S chytrým držákem toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074 už se s takovým problémem setkat nebudete.

Jak funguje chytrý držák toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074?

Tento držák je navržen tak, aby zajistil maximální pohodlí a hygienu. Díky speciálnímu úchytu se toaletní papír snadno nasouvá a náhradní role se uchovávají v přehledném úložišti, které je zabudováno přímo v držáku. Díky tomu budete mít vždy snadný přístup k novému toaletnímu papíru, aniž byste museli hledat náhradní rolku v předsíňce nebo si dávat záležet na zásobách v koupelně.

K celkovému komfortu přispívá i elegantní bílá barva, která se hodí do každé moderní koupelny.

Monzáž držáku toaletního papíru

Montáž chytrého držáku toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074 je velmi jednoduchá. Držák se dá připevnit na kachličky nebo jinou hladkou, pevnou plochu přímo pomocí lepicí pásky. Pokud preferujete tradiční montáž s vrtačkou, není to problém – k dispozici jsou i speciální otvory pro šrouby.

Pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO) je potřeba zakoupit samostatně sadu na nalepení koupelnových doplňků, která není součástí balení držáku.

Chytrý držák toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074 je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít v koupelně praktické a přitom designově promyšlené doplňky.

Zakoupit si chytrý držák toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074

Tento skvělý produkt si můžete zakoupit přímo na stránkách BestNabytek.cz. Cena držáku je velmi příznivá a jeho pořízením si zajistíte stále dokonalou hygienu a pohodlí.

Nebuďte spokojeni s průměrem, vyberte si chytrý držák toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074 a užijte si každodenní hygienu při každém použití koupelny.

Chytrý držák toaletního papíru Bemeta White bílá 104201074

Publikováno
V rubrikách ASTRO