Černé závěsné svítidlo Sotto Luce Mika s detaily v zlaté barvě

Novinka z dílny Sotto Luce

Sotto Luce Mika je novinka z dílny Sotto Luce, která upustila od foukaného skla a zaexperimentovala s textilním stínítkem. To je zalaminované, a tak se stínítko jemně leskne a vytváří tak nový pocit, novou zkušenost s materiálem.

Světlo vynikne především v interiéru laděném do velmi moderního stylu, ale i do seversky čistého a lehkého, kterému dodá příjemnou atmosféru.

Svítidla Sotto Luce si zamilujete, protože:

  • Všechna skla použitá v osvícení jsou foukaná ručně.
  • Ruční je i dekorativní výroba včetně textilních či kovových částí.
  • Všechna světla a svítidla se vyrábí v Evropě z komponentů, které prochází přísným výběrem.
  • Sotto Luce nabízí i variabilní kolekce, ve kterých si přizpůsobíte osvětlení přímo na míru vašim představám.

Poznámka: Postranními háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Upozornění: Délka kabelů je nastavitelná. Z bezpečnostních důvodů by však měl jakékoliv změny provádět kvalifikovaný odborník.“

Černé závěsné svítidlo Sotto Luce Mika s detaily v zlaté barvě

Toto černé závěsné svítidlo Sotto Luce Mika s detaily v zlaté barvě je skutečně vynikající volbou pro každého, kdo hledá elegantní a moderní design. Díky textilnímu stínítku má svítidlo jinou úroveň světelného designu, zatímco detaily v zlaté barvě dodávají svítidlu luxusní vzhled. Svítidlo je vyrobeno z prvotřídních materiálů, aby se zajistila dostatečně dlouhá životnost.

Zakupte si tento luxusní kousek svítidla z dílny Sotto Luce a vytvořte si doma příjemnou atmosféru, přesně podle vašich představ.

Publikováno
V rubrikách ASTRO