Béžový vakuový úložný box na oblečení: Ušetřete místo s Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag, 65 x 27 cm


Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag

Problém notorického shromažďování oblečení a nedostatku prostoru v bytě

Možná to znáte: Když jste šlišky na módu, neustále nakupujete nové kousky a vaše skříně praskají ve švech. Zvlášť pak v období mezi letními sezonami a zimou, kdy je potřeba uložit kratší oblečení a dát ven kožichy, kabáty a bundy. Snažíte se taktizovat a některé věci vyřadit.

Ale pokaždé to samé: Rozhodnete se, že se musíte soustředit na minimální počet kousků a utvořit si jednoduchý vyskladáním pilečku. Jenže když se skříň zasekne a vy stejně nikdy nemáte co na sebe, začínáte to opakovat znovu a znovu.

Řešení

Značka Compactor přišla s řešením, které vám pomůže ušetřit místo a uspořádat vaše oblečení. Jedná se o vakuový pytel, který se ve vteřině zmenší na minimum a umožní vám skladovat větší množství oblečení na mnohem menším prostoru.

Tento konkrétní model se jmenuje Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag a box, ve kterém je umístěn, má rozměry 65 x 27 cm.

Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag - skladování

Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag, 65 x 27 cm

Tento vakuový úložný box je vyroben z odolného a kvalitního materiálu, který mu poskytuje stabilitu a chrání vaše oblečení před prachem a vlhkem. Snel se s tím, že některé kousky oblečení jsou velice choulostivé a může se stát, že je při skládání pomačkáte a znehodnotíte. Díky vakuové technice se tomuto problému vyhneme a vaše oblíbené kousky zachovají svou původní formu.

Společnost Compactor má vynikající pověst v oblasti vakuových úložných boxů a pytlů na oblečení. Její výrobky jsou kvalitní a odolné, což zaručuje jejich efektivitu a dlouhou životnost.

Jednoduché použití

Použití tohoto vakuového úložného boxu na oblečení je velmi jednoduché. Nejprve do boxu vložíte oblečení, které chcete uložit, a pak zapnete vysavač. Následně se vakuový pytel vysaje a obal se krásně smrští na minimum. Pak už jen stačí vložit pytel zpátky do boxu a skladovat ho tam, kam potřebujete.

Objem boxu je 210 litrů, takže do něj vložíte spoustu věcí a ušetříte značné množství prostoru.

Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag - vakuování

Závěr

Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí ušetřit místo a uspořádat své oblečení. Vakuový úložný box je snadný a praktický, a navíc je značně odolný a chrání vaše oblečení před prachem a vlhkostí.

Pokud máte pocit, že doma nemáte dostatek místa a potřebujete uspořádat své oblečení, zvažte nákup Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bagu. Uvidíte, že vám to ušetří mnoho prostoru a vaše oblečení bude stále v perfektním stavu.

Kup si Compactor Signature Daman 3D Vacuum Bag zde.

Publikováno
V rubrikách ASTRO