Kterým znamením bych chtěla být v roce 2010


Letos jsem se natolik ponořila do zkoumání dění na celém světě, v Česku, EU nebo USA, že jsem úplně vypustila znamení zvěrokruhu:-) Pokusím se to nějak napravit, ale po svém, kdo mě zná, tuší, že nejspíš idealisticky s nasazenýma růžovýma brýlema:-) Takže se zaměřím na absolutně nejlepší body zvěrokruhu v roce 2010, znamení, která potkají nějakou životní šanci, situace jim půjde na ruku, budou mít chuť a sílu se nějak posunout kupředu. I některá další znamení mají šanci na postup v životě nebo budou žít klidný život bez zvláštního dění no a nebo se budou muset se životem trochu poprat. Šalamounská odpověď, uznávám:-)

Letos se bude dobře žít dvěma odlišným skupinám znamení. Každá z nich bude nabitá jiným druhem energie, ale přitom právě tím druhem, který je blízký jejich povaze. První část předpovědi se týká lidí narozených na samém začátku znamení Lva, Střelce, Vodnáře a Blíženců. Jsou to lidé narození v prvních dnech znamení, na hranici s předchozím znamením. Tedy ti, kteří možná celoživotně váhají, v jakém znamení vlastně jsou.

Lvi už se nějaké dva tři roky nacházejí mimo hlavní dění ve zvěrokruhu. Tedy nic proti ničemu, i to je někdy dobrá zpráva. Letošním rokem se Lvi z počátku znamení probudí z letargie a s velkým nadšením se do něčeho pustí. Lvi jsou svojí přirozeností plní energie, otevření, vřejí, prostě k nepřehlédnutí. Zkuste si představit, že se všechny tyto vlastnosti ještě několikanásobně zesílí. Lvi se budou cítit nabití energií, jako by je někdo zapojil do zásuvky. Nebudou se dívat vpravo vlevo, budou se po hlavě vrhat do nových příležitostí. Konstelace na nebi jsou naštěstí takové, že by si kromě toho měli zachovat zdravý pud sebezáchovy, který je nebude omezovat, ale přitom by je měl uchránit od všeho nerozumného. Ideální, co říkáte?

Podobně na tom budou Střelci z počátku znamení. Rok dva nazpátek si Střelci prošli nepříjemnými omezeními, které nemají rádi. Nic nešlo hladce, všechno je stálo hodně úsilí, nálada nebyla tak pozitivní, jak je jim přirozené. Do toho toho byli někteří samá změna a Střelci z konce znamení měli svých starostí až až. Teď se karta obrátila. Střelci milují svůj rozmach, pohodu, žádná omezení. Toho se těm, narozeným zpočátku znamení, dostane v bohaté míře. Zhluboka se nadechněte – raz, dva tři, teď – a vyražte. Nebudete mít před sebou žádné překážky. Vše vám půjde samo, tak, jak to máte rádi. Budete mít tolik energie, že nebudete vědět, kdy přestat. A stejně jako pro Lvy, i pro Vás platí, že tentokrát je postaráno, aby některé z vašich dobrodružství, která tolik milujete, neskončilo fiaskem. Na poslední chvíli se ve vás probudí zdravý rozum. Tak neztrácejte čas a směle vpřed.

Na podobné vlně se vezou i Vodnáři z počátku znamení. Loni měli povětšinou pohodový rok, vše šlo snadno, bez velkého úsilí, vlastně úplně samo. Všichni Vodnáři loni aspoň chviličku takovouhle pohodu zažili. Vodnáři narození pár dní před koncem znamení dostali prostor se zklidnit, zpomalit. Možná tak trochu nevěděli, zda se do něčeho pustit nebo nepustit. Život se na chvíli zastavil a poskytl jim prostor pro trochu sebereflexe. Letos se Vodnáři narození hned v prvních dnech znamení stanou opravdovými Vodnáři, bude jim v tom pomáhat Uran, vládce jejich znamení. Jejich klíčové vlastnosti se rozvinou, ale způsobem zralým, dospělým. Vodnáři tedy rozkvetou svým originálním přístupem k životu, náhledem na svět, budou ještě více ke všemu přistupovat s lehkostí, nadhledem. Nic jim nebude zatěžko. Mohou se pustit do čehokoliv, jako bonus tentokrát získají vytrvalost, pragmatičnost, schopnost dojít až do cíle.

Posledním znamením v této skupině jsou Blíženci. I je potrápila rok dva nazpátek směska překážek a změn. To je něco, co dokáže rozptýlené Blížence, jejichž záběr je široký a kteří milují stále nové začátky, odradit od dosahování nějakých cílů. To radši půjdou někam s kamarády nebo si něco pěkného přečtou. Blíženci zkraje znamení budou letos překvapivě vytrvalí. Takové je neznáme. Když něco začnou, taky to dotáhnou do zdárného konce. Promyslí si to a vytrvají. Využijte toho a něco si naplánujte! Navíc budete mít mimořádnou chuť se do něčeho pustit. Budete jako na jehlách, aby Vám něco neuteklo. Radši nebudete spát, jen abyste nepropásli nějakou příležitost. To je v pořádku, tak to letos má být.

Druhou skupinou znamení, která se pohrnou plnou parou vpřed, jsou znamení zemská a vodní, tedy znamení s mnohem pomalejší životní dynamikou. Však taky jejich motivace pro činnost v letošním roce bude mnohem uváženější a klidnější. To se odrazí i na výsledcích – budou solidní a trvalé.

Všechny Ryby mají letos pohodičku, budou si moci lebedit, jak to mají rády. Vše půjde bez úsilí, samospádem, Ryby tomu budou moci konec konců jen přihlížet. Jen Ryby narozené pár dní před koncem znamení budou hledat své nové místo na Slunci, potkají nějakou zásadní změnu. Předtím a potom nebude totéž. Zkuste být splachovací, na to jste stavěné, co říkáte? Ryby narozené pár dní po začátku znamení v sobě objeví neuvěřitelnou vnitřní sílu. Jste to opravdu ještě Vy? Najednou máte síly a vytrvalosti na rozdávání, do čeho se pustíte, to dotáhnete. Tento rok zužitkujete Vaše dary – Vaši intuici, kouzlo osobnosti, jemnost, emapatii a druhým ukážete, co všechno lze s takovými vlastnostmi dokázat. Nalaďte se na tu správnou vlnu, popusťte uzdu fantazii, jakým směrem se dát a plavte.

Štíři zpočátku znamení se stanou těmi pravými Štíry. Pluto, vládce jejich znamení jim v tom bude pomáhat. To mají letos Vodnáři a Štíři podobné. Jako byste najednou ze všech Štířích vlastností měli jen ty hezké:-) Budete plni odhodlání, vytrvalosti, budete si stavět vysoké cíle a budete mít šanci jich dosáhnout. To zahřeje u srdce, že? Využijte toho, neříkejte, že už vám něco nezraje v hlavě. Štíři jsou v tomto roce jedním ze znamení, které zažívá hodně dění, přitom převaha je příznivá. Většina Štírů zažije pocit, jaké to je, když jde všechno samo. Nemusíte před sebou věci postrkovat vůlí jako obvykle, příležitosti se Vám přímo nabízejí. Štíři narození pár dní před koncem znamení zažijí rozporuplné pocity. Mají obrovskou chuť vyrazit ihned vpřed (to není úplně normání Štíří vlastost:-) a přitom si nejsou jisti a tápou. Trochu se to v nich bude prát. Pokud bych mohla radit – vyražte, uděláte dobře. Zpracujte si Vaši vnitřní nejistotu a věřte si, tak snadná a bezpracná šance hned zas nepřijde. Půjde to samo.

Panny se letos nezdají. Jindy uměřené, pilné a vždy nápomocné Panny potkají svoji životní šanci. Tedy ty, které se narodily pár dní po začátku znamení. Panny si loni a předloni užily své. Měly ještě víc starostí než obvykle a život byl ještě větší brigáda než obvykle. Ale na to už jsou Panny stavěné, svojí houževnatostí a pracovitostí leccos zvládnou. Takto utužené Panny narozené zkraje znamení se s vervou a odhodláním pustí do něčeho velkého. Myslím do nečeho hodně velkého. Miřte vysoko a dejte se do práce. Budete mít v sobě odhodlání jako zakousnutý buldog. Nepustíte, dokud nedosáhnete svého. Užijte si taky jednou svoji moc a slávu, zasloužít si to.

Posledním znamením, které letos nic nezastaví, bude znamení Býka, konkrétně lidé narození zkraje znamení. Býci zažívali už pár let nazpátek, jak to vypadá, když se vybudí jejich vrozená praktičnost a pohodlí jde na chvilku stranou. Tedy, abych byla přesná, zrovna loni si každý Býk alespoň na chvilku na pohodlí pomyslel, ale nejspíš to nevyšlo podle jeho představ. To je ovšem v tuto chvíli detail. Teď si Býci narození zkraje znamení vyzkouší znovu, jaké to je se do něčeho obout. Ale výsledky budou výraznější a průběh tak nějak bližší vašim povahovým vlastnostem. Budete totiž schopní dosáhnou výsledku, ale přitom si budete vrchovatě užívat všeho, co máte rádi. Jídla, luxusních kousků, masáží. Tentokrát se neošidíte. Tak neleňte a s chutí do toho.