Předpovědi


Předpovědi píšu vždy nejprve obecné a pak speciálně pro Českou republiku. Obecné předpovědi vycházejí z momentální situace na nebi a vypovídají o obecném dění a atmosféře ve světě. Vztahují se stejnou měrou na všechny obyvatele zeměkoule. Předpovědi pro Česko dávají do souvislosti dění na nebi s horoskopem České republiky a vypovídají o specifickém dění na naší domácí půdě. Tam se čtou volby, mistrovství světa v hokeji, státní maturity, návštěva amerického prezidenta a mnoho dalšího.

Předpovědi slouží zároveň i jako moje příprava na pravidelná vystoupení ve Snídani s Novou.

Předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu u mne nenajdete, na internetu je jich od různých autorů plno. Osobně preferuji individuální předpovědi na míru, které poskytuji svým klientům v rámci astrologických konzultací.Předpověď světového dění v roce 2014

Předpověď pro Česko na rok 2014

Významné státy v příštích několika letech

Archiv předpovědíNevěříte?

Mám ráda kritické myšlení, je mnohem zdravější než bezmezná důvěra. Pokud patříte mezi pochybovače nebo bezvěrce, podívejte se na svoji nebo všeobecnou předpověď za uplynulé období a udělejte si obrázek sami:-)


Chcete znát svůj Ascendent?

Předpovědi lze velmi snadno aplikovat na další významné oblasti horoskopu – na Ascendent a Lunu. Význam Ascendentu je pro tento druh předpovědí obdobný jako význam Slunce, Luna se vztahuje spíš k našim citům a záležitostem spojeným s rodinou a domovem. Pokud znáte přesný čas Vašeho narození, pošlete mi mailem datum, čas a místo narození a já Vám postavení Ascendentu a Luny obratem pošlu nazpátek.

Pokud je někdo narozen na přelomu dvou znamení a není si svým znamením jist, mailem Vám ráda odpovím, jak to s Vámi doopravdy vypadá. Z astrologického programu se snadno vyčte, na kterém stupni Vaše Slunce přesně leží.