Novinky

Jarní semináře budou o nevědomí


Na jaro jsem připravila dva semináře, které budou směřovat k pojmenování témat v nevědomí. Oba jsou vyzkoušené a osvědčené, máte se na co těšit!

V sobotu 7. března to bude seminář Rodiče – co nám dali a co nám vzali. Tentokrát meditační, nikoliv astrologický. Náš vztah s rodiči je základem toho, jak se v životě cítíme spokojení. Astrologie to umí popsat, ale někdy je potřeba se podívat pod povrch a něco s tím udělat:-)

Budeme si povídat, budeme meditovat. V představách budeme dělat změny uvnitř, hluboko v nevědomí, kam rozum nedosáhne. A pokud stejně jako já věříte tomu, že vnější svět odráží naše vnitřní nastavení, tak se potom naše životní realita sama nově přeskládá.

V sobotu 28. března proběhne seminář Brány do nevědomí. V horoskopu se naučíme přečíst témata napojená na naše nevědomí. Tedy ta, o kterých nevíme a přitom ovlivňují náš život. Přes touhy, strachy, nejistotu...

Seminář začneme teorií, většinu dne pak strávíme čtením nevědomých témat v horoskopech přítomných studentů. Takže astrologický & esoterický seminář v jednom:-) Přes horoskop se k nevědomým tématům dostaneme relativně rychle a přímo. Jejich pojmenování pak funguje i na energetické rovině, podobně jako rodinné konstelace.

Podrobnosti v rubrice Semináře.