Novinky

Přednáška na prosincové Astrostředě

Na poslední letošní Astrostředu – akci Astrologické asociace – chystáme s Tondou Baudyšem předpovědi na příští rok. Já se budu zabývat děním v ČR, Tonda celkovým děním ve světě. Ve své přednášce se budu věnovat tranzitům na horoskop republiky v letošním roce a budu k nim přiřazovat události (volby, povodně, MS v hokeji, Expo, zimní olympijské hry – je toho hodně). Totéž udělám pro příští rok... jen na potvrzení výsledků si budeme muset chvíli počkat:-)

Více informací na webu Astrologické asociace www.astrologicka.czKurzy ve školním roce 2010-2011

Člověk míní, osud mění:-) V tomto školním roce jsem plánovala otevřít tři kurzy, dva se nenaplnily, nakonec jsem spustila „jen“ kurz pro začátečníky. Zdá se, že krize postihla už i astrologii:-) A expanze na východ (do Brna:-) mi nebyla souzena.

Večerní první ročník ale stojí za to, sešla se nás plná školní třída. Kurz je oproti předchozím hodně vylepšený, dotažený (téměř:-) k dokonalosti. Díky skriptům odpadá zdlouhavé zapisování, stále hodně procvičujeme a i ve velké skupině se snažím kurz udržet interaktivní.Novinka: skripta jako součást kurzů

S novými prvními ročníky přináším vylepšení – součástí kurzů jsou elektronická skripta s veškerou teorií probíranou v hodinách. Ušetří nám to spoustu psaní v hodinách a získáme tím víc prostoru pro procvičování. Zlepší se tak kvalita jak prezenčních, tak i korespondenčních kurzů. Za tu práci mi to stojí:-)¨

Podrobnosti ke skriptům si můžete přečíst tady: http://www.astro-coaching.cz/skripta.phpLetní jednodenní semináře

Na poslední chvíli jsem ještě vyhlásila pár jednodenních seminářů na léto. První je zaměřen na procvičování syntaxe (ano, i astrologie má svoje pravidla pro kombinování klíčových slov:-) v horoskopech narození George Clooneyho, Pierce Brosnana a Paris Hiltonové. V minulých letech byly tyto semináře tak úspěšné, že jsem zvažovala, že příště pojmenuji všechny semináře jen syntaxe:-)

V dalším semináři budeme procvičovat prognostické metody, za tím účelem přehlédneme život Jaromíra Jágra. Kromě klasických tranzitů si trochu pohrajeme s kompozity a zkusíme si zapředpovídat. Poslední seminář se bude věnovat partnerství módních ikon Davida a Victorie Beckhamových, vyložíme si jejich synastrii a kompozit. Už jsem propadala zoufalství, že neexistují zajímavé hvězdné páry se známým časem narození... až jsem objevila Beckhamovy:-)

Podrobné informace v rubrice Semináře: http://www.astro-coaching.cz/seminare.phpKurz astrologie pro začátečníky ve školním roce 2010-11

Máloco je v mém životě jisté, ale to, že 21. září 2010 startuje nový kurz pro začátečníky je stoprocentní:-) Letos se rozloučím s mými prvními absolventy a tím se mi po čtyřech letech uvolní kapacita pro nový večerní kurz. Toho je třeba využít, další taková příležitost bude zase až za čtyři roky:-)

Kurz se bude konat každé úterý od 18 do 20 hodin. Společně se seznámíme se základy astrologie, naučíme se významy jednotlivých prvků a jak je kombinovat dohromady. Princip se vlastně moc neliší od výuky jazyka, kdy se učíme slovíčka a gramatiku. Kurzy jsou hodně prakticky zaměřené, polovinu času věnujeme cvičením. Cvičit budeme jak na sobě (kurzy jsou tím pádem dva v jednom o astrologii a sebepoznání:-), tak na známých osobnostech. Kdybych měla své kurzy jednoduše popsat, asi bych zvolila výraz zážitkové:-)

Vše potřebné se dočtete v rubrice Astrologické kurzy: http://www.astro-coaching.cz/astrologicke_kurzy-dlouhodobe.phpLetní intenzivní kurz prognostických metod

Je březen, tedy nejvyšší čas plánovat aktivity na léto:-)

Pro letošní rok jsem zvolila kurz prognostických metod, oficiálně je to třetí ročník, tedy tranzity, direkce, progrese a spol. Cvičit budeme klasicky na našich horoskopech a na horoskopech celebrit, za tímto účelem se mi osvědčili Václav Klaus a princezna Diana, jejich životopisy jsou dostatečně známé a oba toho zažili dost a dost:-)

Kurz trvá devět dní, které jsou rozprostřené mezi červen až září, abychom si látku dostatečně utříbili. Přestávky můžeme trávit na zahradě (uprostřed Prahy), tak si snad užijeme i trochu léta.

Více informací v rubrice Astrologické kurzy: http://www.astro-coaching.cz/astrologicke_kurzy-dlouhodobe.php

Ještě osobní poznámka: prognostické metody učím nejradši, mám ráda jejich dynamiku, díky které zpětně pochopíme mnohé věci z radixu.Kdo by si chtěl zalistovat časopisy

Tranzitní Jupiter v jedenáctém a hlavně Saturn v pátém domě mého horoskopu konají své dílo:-) V květnové Meduňce mi vyjde článek na téma Vstup Urana do Berana a v dubnové Juicy mi vyšel trojrozhovor společně s Kristinou Baudyšovou a Michaelou Kudláčkovou (ano, přesně tou, dětskou filmovou hvězdou). Obojí si můžete přečíst v rubrice Časopisy: http://www.astro-coaching.cz/media.phpPřednáška Když děti přicházejí na svět pod hlavičkou ČAA

V rámci pravidelných setkání České astrologické asociace budu mít 7. dubna přednášku na téma Když děti přicházejí na svět.

Nejprve si dáme do souvislosti všechny horoskopy, které máme v okamžiku narození k dispozici. Kombinujeme sice jen situaci na nebi s radixem rodičky, ale výsledek má dalekosáhlé důsledky. Následovat bude výčet možností, jak je vidět těhotenství v tranzitech. Na závěr si vše procvičíme na příkladu britské královské rodiny. Jejich horoskopy jsou známé a životní osudy též. Tedy není to jen proto, že nás princ Charles právě poctil svou návštěvou:-)

Více informací na webu České astrologické asociace: www.astrologicka.czVečerní přednáška Výchova podle zvěrokruhu

Společně s Kulturním centrem Novodvorská jsme na středu 10. března od 19.00 hodin přichystali osvědčenou přednášku Výchova podle zvěrokruhu pro maminky bez znalosti astrologie.

U každého znamení probereme tento okruh otázek: Jaké prostředí nejvíc vyhovuje Vašemu dítěti? Jaký druh činností? Jak s ním nejlépe komunikovat? Má raději pravidelnost nebo nahodilost? Klid nebo akci?

Kromě toho každé z maminek individuálně sdělím polohu Ascendentu jejího děťátka, ať si odnese z osobního setkání s astroložkou víc než jen z knížek:-)

Více informací přímo na webu kulturního centra: www.kcn.czJednodenní semináře na vztahy, rodinu a práci

Na pozdní jaro jsem připravila již tradiční semináře směřující k syntéze určitého tématu v horoskopu. Jsou ideální pro ty z Vás, kdo už umíte v horoskopu najít spoustu informací, ale ještě se Vám nedaří dát je smysluplně dohromady. Jako pomůcka nám budou sloužit pracovní listy, které jsem za tímto účelem sestavila. Teorii si procvičíme na našich vlastních horoskopech, semináře tak někdy slouží i jako sebepoznávací:-)

Semináře jsem vypsala na pátky 12. března, 26. března a 9. dubna. Více se můžete dočíst v rubrice Semináře: http://www.astro-coaching.cz/seminare.php« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | »