Novinky

Workshop Astrologie jako cesta k (sebe)poznání na festivalu Inner Winner

Inner Winner alias vnitřní vítěz je festival esoterních nauk pro korporátní klientelu. Může se zdát nepochopitelné, že zaměstnanci velkých firem se zajímají o duchovědu, ale skutečnost už je taková:-) Díky své předchozí zkušenosti ve velkých firmách se pokusím být mostem mezi oběma světy.

Na festivalu povedu workshop nazvaný Astrologie jako cesta k (sebe)poznání. Seminář pojmu jako interaktivní, každý účastník by si měl sám na něco o sobě přijít. Astrologie mi bude vhledem k množství lidí jen průvodcem k pochopení toho, že pokud se chceme zbavit nežádoucích modelů chování, musíme je nejdřív pochopit a přijmout, abychom je posléze mohli zpracovat a opustit.

Na workshopu se každý o sobě něco dozví: jaké klíčové vlastnosti mám nejvíc rozvíjet? Jaké vlastnosti si musím zpracovat? I když o nich možná nevím? Jak moc žiji svůj život naplno? Použijeme k tomu jednoduchá psychoterapeutická cvičení.

Festival Inner Winner se koná v pátek 19. října v bývalém kině příhodného názvu Vzlet. Adresa je Holandská 1, Praha 10 – Vršovice. Můj workshop začíná v 11:45 hodin. Více informací o festivalu si můžete přečíst zde: http://festival.innerwinner.cz/Přednáška Ego v horoskopu na zářijové Asociaci

Na Astrostředu 5. září chystáme s Tondou Baudyšem příspěvky, které budou tentokrát víc obecné než astrologické. Tondova část se jmenuje Rozumět vývoji klienta, moje Ego v horoskopu. Tonda bude mít hlavní slovo, svoji část vidím na půl hodinku. Ale zajímavou:-)

Bude to moje první v podstatě neastrologická přednáška, Saturn a Pluto mi budou pouze oporou pro výklad. Budu vycházet ze zkušeností, které jsem získala v posledním roce a půl studiem Učení skupiny devět v Břevnovském klášteře. Kdo mne potkal v poslední době osobně, tak ví, protože nemluvím o ničem jiném:-) Tématem bude ego a jeho souvislost se strachem.

Přednáška se uskuteční na půdě Astrologické asociace ve středu 5. září od 18 do 20.45 hodin v paláci YMCA. Adresa je na Poříčí 12, první patro zvané mezanin. Vstupné je sto korun, rezervace předem není třeba. Kdo nemůže dorazit osobně, má možnost si z přednášky objednat video přes www.astrologicka.czPřednáška o primárních direkcích na květnové Astrostředě

Ve středu 2. května budu mít přednášku na téma Primární direkce: praktický návod v rámci Astrostředy, akce Astrologické asociace.

Primární direkce jsou elitním astrologickým nástrojem, který umožňuje rychlou rektifikaci a poté předpovídání klíčových životních událostí. Umí rozlišit podstatné od nepodstatného. Spolu s tranzity jsou pro mne základním prognostickým nástrojem.

Cílem přednášky je, aby všichni, kdo vlastní Solar Fire, byli schopni po přednášce s primárními direkcemi pracovat (nebo alespoň experimentovat:-) Přijďte si to vyzkoušet!

Začátek je v 18:00 hodin, adresa Na Poříčí 12 (Palác YMCA, první patro, tzv. mezanin), vstupné 100 korun, rezervace předem není třeba. Více informací na: www.astrologicka.czPředpovědi pro rok 2012 naživo

K přelomu roku pro nás, astrology, neodmyslitelně patří předpověď na nadcházející období Máme před sebou tolik mytizovaný rok 2012. Co asi přinese? Písemné předpovědi jsou hotové, jako doplněk k nim připravuji i dvě přednášky, kde bude prostor pro diskusi a dotazy.

První přednáška je určena pro laické publikum bez znalosti astrologie. Koná se v pondělí 30. ledna od 18 hodin v přednáškovém sálku U Džoudyho. Adresa je Jugoslávská 7, vchod přímo z tramvajové zastávky I.P. Pavlova. Vstupné je 100 korun, rezervace doporučeníhodná. Kontakt je zde: www.udzoudyho.cz

Druhá přednáška bude pojata víc odborně, vysvětlím konstelace, podle kterých jsem předpověď sestavila. Uskuteční se na půdě Astrologické asociace ve středu 11. ledna od 18 hodin v Paláci YMCA, adresa Na Poříčí 12. Vstupné je též 100 korun, rezervace předem není nutná. Více informací najdete na: www.astrologicka.czWeb v nové podobě

V listopadu jsem spustila novou grafickou úpravu webu. Je vzdušnější, odlehčenější, nabízí mnohem víc prostoru pro psaní. Po pěti letech provozu si stránky zasloužily trochu srovnat krok s dobou:-)

Web jsem spouštěla řízeně, bylo mi líto nevyužít konstelace, které byly zrovna na nebi:-) Zdůrazněné Slunce v horoskopu si samo řeklo o „mluvícího lva“ na hlavním vizuálu. Vnímám ho jako důstojné, majestátní zvíře, ze kterého prýští moudrost a čistá pravda jako voda.Přednáška na téma domov & rodina na zářijové Astrostředě

Astrostředu 7. září si rozdělíme s Tondou Baudyšem, Tonda se bude více zabývat obydlím jako takovým (město x venkov, dům x byt, umístění v ulici, patro, interiér bytu), já jsem zaměřená víc na lidi, budu se tedy věnovat spíš rodině a rodinným příslušníkům (kde jsou v horoskopu rodiče, co nám dali do života a jaký mezi sebou měli vztah, děti – vlastní, nevlastní, vnoučata, kolik by jich mohlo být, prarodiče a další příbuzní, atmosféra doma...).

Moje přednáška bude zaměřena především na to, kde v horoskopu najít informace na téma rodina a jak je dát smysluplně dohromady. Vychází z osvědčeného celodenního semináře na rodinu, domov, rodiče a děti. Už jsem v Asociaci měla analogickou přednášku na téma práce, doufám, že se Vám tato bude líbit stejně jako ta minulá:-)

Datum konání: 7. září, začátek v 18 hodin, pozor v nových prostorách v paláci YMCA, Na Poříčí 12, páté patro, velká učebna na konci chodby. Vstupné: 100 Kč. Více informací na: www.astrologicka.czVideokurz Solar Fire

Dlouho očekávaný videokurz práce s programem Solar Fire je konečně na světě!

Ve třinácti lekcích srozumitelnou formou popisuje veškeré základní funkce programu, od nastavení výpočtů, přes správu horoskopů v databázi až po tranzity, direkce a partnerskou astrologii. Je to absolutně nejpohodlnější způsob, jak se naučit program ovládat, posloucháte pokyny, přitom sledujete pohyb myši a dění na obrazovce, a to celé v pohodlí svého domova.

Kurz rozesílám na DVD, cena je 1 300 korun, objednat lze mailem nebo telefonicky. Více informací v rubrice Program Solar Fire: http://www.astro-coaching.cz/solar_fire.phpKurz tranzitů ve školním roce 2011-2012

Na školní rok 2011-2012 jsem vypsala kurz tranzitů. Tranzity učím ze všech ročníků nejraději. Líbí se mi, jak horoskop najednou získá dynamiku, díky které pochopíme i mnoho souvislostí z radixu. Mimoto jsem přesvědčená, že dobré až řemeslné zvládnutí tranzitů umožňuje velmi slušné předpovídání. To je dobrá motivace se je naučit, co myslíte?

Kurz proběhne intenzivní formou, scházet se budeme cce jednou měsíčně v pátek, dohromady je to šest výukových dnů. Pracovat budeme jak s našimi horoskopy, tak s horoskopy celebrit. Začátek kurzu je 21. října.

Podrobné informace ke kurzu naleznete v rubrice Astrologické kurzy: http://www.astro-coaching.cz/astrologicke_kurzy-dlouhodobe.phpPřehled vypsaných kurzů

V dohledné době je možné u mne vystudovat kurz prakticky jakékoliv úrovně: v létě proběhne intenzivní formou první ročník, tedy kurz astrologie pro začátečníky. Na něj naváže ve školním roce 2011 - 2012 večerní druhý ročník - planety ve znameních a domech, kterým završíme výklad horoskopu narození.

Kurz tranzitů neboli třetí ročník je vypsaný intenzivní formou na sezónu 2011 - 2012, scházet se budeme cca jednou měsíčně v pátek. Na léto 2012 plánuji kurz partnerské astrologie, což je v mém podání čtvrtý ročník. Avizuji ho s velkým předstihem, protože pokročilé kurzy se vždy hůře obsazují.

Možností je zdá se spousta, podrobnosti se jako vždy dočtete v rubrice Astrologické kurzy: http://www.astro-coaching.cz/astrologicke_kurzy-dlouhodobe.phpPřednáška o kompozitech na květnové Astrostředě

Na přednáškový večer Astrologické asociace pořádaný 4. května připravujeme s Tondou Baudyšem téma kompozity. Moje přednáška představí kompozity jako absolutně jednoduchý a přitom univerzální nástroj. Jejich užití dalece přesahuje partnerskou astrologii, do výkladu doplňují mnoho úhlů pohledu tím, jak skládají dohromady radix s důležitým okamžikem, partnerem, firmou, státem...

Pravidla pro výklad kompozitů jsou nesmírně jednoduchá, proto jich tentokrát bude jen pár. Přednáška bude hodně ze života (doslova:-), „nakoukáme“ společně větší množství horoskopů, abychom získali představu, cvik a potřebnou praxi.

Začátek v 18 hodin v prostorách bývalého kina Perštýn, na rohu ulic Na Perštýně a Martinská, Praha 1. Vstupné: 100 Kč. Více informací na: www.astrologicka.cz« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | »