Novinky

Rodiče - co nám dali a co nám vzali, meditační seminář

Náš vztah s rodiči je základem toho, jak se v životě cítíme spokojení. Astrologie to umí popsat, ale někdy je potřeba se podívat pod povrch a něco s tím udělat:-) Proto mezi astrologické semináře zařazuji i jeden meditační. V budoucnu bych ráda pokračovala dalšími tématy, v hlavě mi zraje: Peníze – nakolik si sebe vážíme.

Budeme si povídat, abychom pochopili. Budeme si hrát (sebezkušenostní cvičení), abychom uviděli. Budeme meditovat, abychom uvolnili vnitřní bloky.

V představách budeme dělat změny uvnitř, hluboko v nevědomí, kam rozum nedosáhne. A pokud stejně jako já věříte tomu, že vnější svět odráží naše vnitřní nastavení, tak se potom naše životní realita sama nově přeskládá.

Můžete si vybrat ze dvou termínů 24. nebo 26. července. Více v rubrice Semináře: http://www.astro-coaching.cz/seminare.php

Více »

Kurz To NEJ z partnerské astrologie – pravidla pro výklad & procvičování

Na léto jsem připravila netradičně večerní kurz. Setkávat se budeme jednou týdně ve středu od 18 do 20 hodin v prostorách Aktipu na kraji parku Grébovka: http://www.aktip.cz/ Začínáme 25. června a končíme 20. srpna 2014.

Budeme se věnovat esenci partnerské astrologie, zaměříme se čistě na pravidla a procvičování. K pravidlům ode mne dostanete skripta (systematická, jak jinak:-) k procvičování nám poslouží princ Charles a Brad Pitt. Oba měli po dvou partnerkách, srovnání je vždycky poučné:-)

Budeme se učit pravidla a postupy, jak poznat hlavní téma vztahu (ne všechna manželství jsou nutně o lásce, některá jsou o dětech a rodině, jiná o postavení nebo cestování), jak určit v čem si partneři rozumějí a v čem na sebe narážejí a jestli je pro to pomoc v jiné oblasti vztahu. Také si řekneme, jak hledat ukazatele toho, zda vztah skutečně nastane. Protože tuto otázku potkáváme v astrologii nejčastěji:-)

Byl to snad nejintenzivnější kurz, co jsem kdy měla. Opravdu jen pravidla a cvičení, předem dokonale připravené, ani minuta kurzu nazmar. Z kurzu mám stále nahrávky a k nim skripta s pravidly a horoskopy. Za cenu dva tisíce korun je stále nabízím korespondenční formou.

Více »

Přednáška o Lunárních Uzlech v Plzni

Lunární Uzly jsou jedním z mých oblíbených astrologických témat, vždy po čase se k nim znovu vracím. Tentokrát to bude v úterý 24. června od 17:00 hodin na půdě Plzeňské astrologické skupiny Jiřího Kubíka a jeho kolegů Jana Kotiše a Luďka Švojgra: http://www.ceskaastrologie.cz/plzen.htm

Lunární uzly jsou výsostně osudovým prvkem horoskopu. Přestože ráda tvrdím, že karma je celý horoskop, se vším dobrým i zlým, Uzly mají v tomto ohledu přeci jen mimořádné postavení. Jsou střelkou kompasu v horoskopu, ukazují směr odkud - kam. Jsou tak trochu mimo zbytek horoskopu a vypovídají o našem osudovém směřování. Povíme si o jejich významu ve dvanácti domech, zmíním i aspektaci a vládcovství.

Kdo jste místní nebo kdo máte chuť si udělat výlet do Plzně, všichni jste srdečně zváni. Setkání proběhne v plzeňském knihkupectví Štěstíčko na Náměstí Republiky 21: http://www.stesticko.cz/ Vstupné je 50 korun.Na jaké kurzy se můžete těšit v roce 2014

Kurzy na nadcházející půl rok už nosím v hlavě, mám k nim spočítané ideální okamžiky začátku, poslední, co zbývá, je podělit se o ně s Vámi:-)

23. září 2014 začíná večerní kurz astrologie pro začátečníky. Ve školním roce se sejdeme na 32 dvouhodinových lekcích, kdy budeme pronikat do úplných astrologických začátků. Dopředu prosím počítejte s tím, že je ideální absolvovat alespoň dva roky studia, abyste uměli vyložit celý horoskop narození.

Kurz výkladu horoskopu poběží od 19. září 2014. Za školní rok se potkáme celkem devětkrát, přibližně jednou za měsíc. Budeme pilovat výklad horoskopu narození, učit se syntézu témat (rodina, vztahy, práce), získávat praxi s různorodými horoskopy. Témata, která jsou jinak náplní jednodenních seminářů, budu tentokrát vyučovat pohromadě jako ucelený kurz.

Podrobné informace ke kurzům najdete v rubrice Kurzy.Nejbližší kurz astrologie pro začátečníky

Množí se dotazy na první ročník alias kurz astrologie pro začátečníky. Počítám s ním ve školním roce 2014 – 2015, začátek je stanoven na 23. září 2014. Večerní kurz pro začátečníky otvírám jen jednou za čtyři roky, protože kurz je celkově čtyřletý. Zrovna teď je ten správný čas se přihlásit!

Kurz se bude konat každé úterý od 18 do 20 hodin buď na Praze 5 nebo blíž k centru, místo ještě upřesním. Dva roky věnujeme výkladu horoskopu narození, třetí ročník učí číst dění v horoskopu a předpovídat, čtvrtý ročník se věnuje partnerské astrologii.

Podrobnosti včas upřesním v rubrice Kurzy. Pokud máte o kurz zájem, napište mi, klidně předběžně, mailem Vám budu posílat průběžné informace. Pokud máte ke kurzu jakýkoliv dotaz, napiště mi, ráda Vám ho zodpovím.Předpověď na rok 2014

Předpověď na rok 2014 se u mne rodí jako vždy se zpožděním:-) Potřebuje spoustu klidu, času, inspirace. Na Astrologické asociaci proběhla v ústní podobě, kdo se rád podívá na horoskopy a vystačí si se stručným textem, může už teď nahlédnout do rubriky Články, kde z ní je prezentace.

Pro všechny ostatní jsem tentokrát připravila předpověď jako seriál na pokračování. V rubrice Měsíční předpovědi budu postupně uveřejňovat kapitoly z prognózy jak pro Česko, tak pro svět. Třeba to bude napínavější:-) Až se předpověď zrodí celá, přesune se do rubriky Roční předpovědi.Jednodenní semináře na jaře

Na jaro jsem přichystala čtveřici jednodenních seminářů. Volba vhodného pokamžiku je z nich nejvíc výukový seminář, naučíme se, jak pro klienty nebo pro sebe správně spočítat nový začátek čehokoliv, co má svůj horoskop.

Série astrologických specialit bude pokračovat seminářem na dekany a na relokaci. Dekany učí, že planeta postavená v první, druhé nebo třetí třetině znamení funguje lehce odlišně. Relokace se zabývá tím, jak se změní podoba našeho života po přestěhování na jiné místo na zeměkouli. V dnešní globální době je to víc než užitečný nástroj:-)

Čtvrtý seminář jsou pro velký zájem opakované Brány do podvědomí, kde se budeme snažit z horoskopu vyčíst témata, která nám vědomě nejsou zřejmá. Horoskop se na pojmenování nevědomých témat hodí ideálně.

Termíny najdete v rubrice Semináře. Zarezervujte si místo včas. Jste srdečně zváni!Opakovací kurz - to nejlepší z 1. až 3. ročníku

Na přání mých loňských studentů otvírám středně pokročilý večerní kurz zaměřený převážně na procvičování, teorie bude tentokrát v menšině. Cvičit budeme jak na našich horoskopech, tak na horoskopu Marylin Monroe, fatální ženy.

Po dvanáct večerů se se budeme věnovat výkladu radixu a tranzitů na něj. Horoskopy narození se budeme učit vykládat od základu osobnosti směrem k dílčím životním oblastem jako je rodina, vztahy, práce. Přesně tak, jak se to děje v konzultacích:-) Pak budeme zkoumat, jak tranzity rozehrávají radixem nastíněné témata.

Kurz poběží od 11. března do konce května 2014, vždy v úterý večer od 18 do 20 hodin. V osvědčeném gymnáziu v pražských Stodůlkách přímo na metru. Cena je 2 600 korun. Další podrobnosti se dočtete v rubrice Dlouhodobé kurzy. Jste srdečně zváni!Vztahy tématem lednové Astrostředy

Astrostředa, která se bude konat 8. ledna, bude zasvěcená vztahům. Po mundánním podzimu se s Tondou oklikou vracíme k základům astrologie, jaro proběhne ve znamení „back to basics“. Takže tentokrát žádná syntéza, čistě VII. dům:-) Tonda rozebere postavení vládce, já se budu věnovat planetám vlivu planet v domě.

Sejdeme se v 18:00 hodin v Paláci YMCA Na Poříčí 12 v mezipatře zvaném mezanin. Vstupné je 200 korun, rezervace předem není třeba. Podrobnosti se dočtete na webu Astrologické asociace: http://www.astrologicka.cz/ Přijďte, jste srdečně zváni!Předpovědi na rok 2014 na prosincové Astrostředě

Na poslední letošní Astrostředu, která proběhne 4. prosince, jsme s Tondou Baudyšem připravili předpovědi na nadcházející rok 2014. K tradiční astrologii předpovídání prostě patří:-) Tonda se bude víc věnovat situaci na nebi (alias dění ve světě), já proberu tranzity na horoskop ČR.

Přednáška se koná tradičně v Paláci YMCA, Na Poříčí 12 v mezipatře zvaném mezanin. Začátek je v 18:00, konec v 20.45 hodin. Vstupné stojí 200 korun, rezervace předem není třeba. Další podrobnosti se dočtete na: http://www.astrologicka.cz/« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | »