Korespondenční kurzy astrologie

Pro vzdálené zájemce o astrologický kurz nabízím korespondenční studium, které se snažím dělat co nejvíc osobní a podobné prezenčnímu. Spolu s písemnými podklady ode mne budete dostávat nahrávky, takže budete součástí živého kurzu a nepřijdete o naše historky:-) Mne budete mít v rozumné míře k ruce coby přítele na telefonu. Navíc je Váš kurz oproti prezenčnímu plně individuální, veškerou probíranou látku si můžete procvičit na svém vlastním horoskopu. V hodinách na něco takového není dost prostoru.

Každý týden studentům rozesílám e-mailem nahrávky kurzů plus veškeré podklady rozdávané v hodině. Nahrávky jsou skvělé v tom, že se můžete připojit ke cvičením a jste tak na dálku s námi. Různé přehledy a tabulky usnadňují práci s horoskopy. K prvnímu a třetímu ročníku jsou sepsaná skripta, díky kterým odpadá psaní poznámek. Ke druhému ročníku budou skripta hotová v červnu 2012. Čtvrtý ročník je prozatím v nedohlednu :-)

Kurz obsahuje celkem 32 lekcí, standardně tedy trvá 32 týdnů. Tempo lze nastavit individuálně – když budete mít víc volna, mohu lekce posílat rychleji nebo si můžete udělat pauzu podle potřeby. Studenti, kteří s již astrologií mají svou zkušenost, někdy volí tempo dvě lekce týdně. Do kurzu je možno přistoupit kdykoliv v průběhu školního roku.

Součástí kurzu jsou i cvičení, rozlišená podle toho, zda na ně v nahrávce zazní či nezazní odpověď. Cvičení, která probereme v hodinách a na která uslyšíte odpověď, mi nemusíte posílat. Vyslechnete si je, nahrávku zastavíte a pak si překontrolujete výsledek. Jde buď o obecná cvičení nebo cvičení na horoskopech celebrit, které nás kurzem provázejí.

Vedle toho máte možnost cvičit na svém vlastním horoskopu, což je výhoda oproti prezenčnímu studiu. Teorii, kterou probereme v hodině, si procvičíte na svém vlastním horoskopu a výsledný elaborát mi pošlete mailem. Já Vám k němu připíšu své postřehy nebo ho probereme po Skypu. Vaše studium tak je oproti prezenčnímu naprosto individuální.

V případně jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici na mailu či na Skypu. Včetně cvičení máte k dispozici nějakých deset minut mého času týdně, což odpovídá době, kterou bych Vám mohla věnovat v rámci prezenčního studia.

Jako bonus nabízím v rámci korespondenčního studia zasílání horoskopů Vašich blízkých mailem. Na živých lidech, které dobře znáte, se nejvíc naučíte. Znáte jejich mechanismy chování, projev, reakce... Stačí mi mailem poslat datum, čas a místo narození. Horoskopy si neukládám, jsou chráněným osobním údajem. To jen na ujištěnou, že nemusíte mít obavy ze zneužití :-)

Korespondenční formou lze studovat jakýkoliv ze čtyř dosud otevřených ročníků:
1. ročník - planety ve znameních a domech
2. ročník - aspekty a vládci domů
3. ročník - prognostické metody
4. ročník - partnerská astrologie

Podrobné informace k obsahu kurzů

Cena korespondenčního kurzu je lehce snížená oproti prezenčnímu studiu na 5 000 korun. Kurzovné se platí převodem na můj účet číslo 710248123/0800. Po studentech ze Slovenska a jiné ciziny bude chtít jejich banka ještě tyto údaje:
- číslo účtu v mezinárodním tvaru IBAN: CZ47 0800 0000 0007 1024 8123
- kód BIC: GIBACZPX
- adresu bankovního ústavu: Česká spořitelna, pobočka Nové Butovice, Sluneční náměstí 2583/11, Praha

Pokud budete mít zájem, pošlu Vám jednu lekci na ukázku pro představu o průběhu studia.

Dobrým doplňkem korespondenčního studia jsou jednodenní semináře, které jednorázově umožňují osobní kontakt. Termíny vypisuji každé léto, někdy bývají i jarní a podzimní běhy. Semináře jsou zaměřené čistě na procvičování a jsou hodně intenzivní. Je zábavné vidět, že večer toho studenti umí víc než ráno:-) Semináře vypisuji na různá témata a pro různé úrovně znalostí. Aktuální nabídku sledujte zde.