Konzultace

Co od výkladu horoskopu můžete očekávat

Astrologie není všemocná. Každý člověk je obdařen určitými vlastnostmi a v životě potkává určité okolnosti. To astrologický rozbor napoví. Zbytek záleží na naší vůli. Naštěstí. Jinak bychom byli loutky v rukách osudu.

Fungují astrologické předpovědi?

Častá a oprávněná otázka. Práci astrologa při předpovídání budoucího dění bych přirovnala k práci meteorologa při předpovídání počasí nebo finančního analytika při předpovídání inflace. Všichni pracují s objektivními fakty a svým umem a zapojením lidského faktoru je vyhodnocují. Ve většině případů mají pravdu… Vy se snad na předpověď počasí nedíváte?

Forma výkladu

Horoskopy vykládám pouze osobně, písemnou formou bohužel nepracuji. Mluvení mi jde od přírody líp než psaní:-) Osobní konzultace dává prostor pro dotazy a ujasnění a je tím pádem mnohem přínosnější. Sezení trvá podle potřeby hodinu a půl až dvě. Z výkladu pořizuji nahrávku, kterou Vám po konzultaci pošlu mailem přes Úschovnu. Cena konzultace je 1 200 Kč za hodinu. Pracuji na buď v centru Prahy blízko Staroměstského náměstí na adrese Jáchymova 3 nebo ve Stodůlkách, kde je adresa Ke Kalvárii 14. Bližší informace k dopravě najdete v rubrice Kontakt.

Se vzdálenějšími zájemci lze domluvit konzultaci po Skypu. V tom případě si předem mailem nebo po telefonu dohodneme termín konzultace. Pak Vás požádám o převedení domluvené částky na účet číslo 710248123/0800, cena je stejná jako u osobní konzultace, tedy 1 200 korun za hodinu. Je třeba, aby platba dorazila na účet před započetím konzultace. V domluveném čase budu u počítače a vy se mi ozvete, na Skypu mne najdete pod jménem Eva.Prokes. Po konzultaci Vám e-mailem pošlu nahrávku.

Jediná služba, kterou pro zájemkyně provádím písemnou formou, je kalendář plodných dnů podle Jonášovy metody. Kalendář obsahuje termíny vhodné pro početí dítěte na rok a půl dopředu se stručným komentářem. Cena je 900 Kč, částku zasílejte prosím na účet 710248123/0800.

Co si na konzultaci připravit

Datum, čas a místo narození. Pokud se neuchovalo v paměti, zkuste po něm zapátrat v porodnici nebo na matrice.

Pro rektifikaci ještě rok a měsíc klíčových životních událostí: seznámení s životním partnerem, svatba, narození dětí, stěhování, nástup do práce, úmrtí blízké osoby.