Kontakt

E-mail: evaprokesovaastro-coachingcz

Telefon: 608 968 725

Zájemci o konzultaci mají volbu, zda chtějí využít kancelář v centru Prahy snadno dostupnou MHD či pěšky nebo raději pohodlně zaparkují ve Stodůlkách. Místo je třeba vždy domluvit předem.

Korespondenční adresa pro zasílání písemností poštou je pouze Ke Kalvárii 14, 155 00 Praha 5. Kancelář v centru tímto způsobem nefunguje.


Kancelář v centru

Adresa: Jáchymova 3, Praha 1 – Staré Město

V těsné blízkosti Staroměstského náměstí, ulice kolmá na Pařížskou, sousední dům vedle Gucci. Kancelář je ve třetím patře, v přízemí je hlídaná vrátnice, přes kterou se nedostanete. Optimální je mi odtamtud zavolat na mobilní telefon a já pro Vás přijdu. Nebo na mne zkuste zazvonit přímo z ulice, zvonek je nadepsaný Astro-coaching. Pozor, neplést s Astrocentrem, to je jiná firma, sešlo se nás v domě víc astrologů:-)

Doprava:
Uvádím snad jen pro mimopražské, protože všichni pražáci vědí, kde je Staroměstské náměstí:-) Kancelář je dostupná všemi druhy MHD – metrem A, tramvajemi 17 a 18, autobusem číslo 133. Stanice se ve všech případech jmenuje Staroměstská.

Parkování:
Nejbližší parkovací automaty jsou v ulici Platnéřská nebo před a za budovou Rudolfina – tam Vás hodina parkování vyjde na pouhých 20 korun. Pokud by nebylo volno, můžete zajet do parkingu pod Rudolfinem (vjezd z Dvořákova nábřeží vedle ulice Na Rejdišti).

Ulici si můžete předem prohlédnout pomocí Street ViewKancelář ve Stodůlkách

Adresa: Ke Kalvárii 14, Praha 5 - Stodůlky

Doprava:
Ze stanice metra Nové Butovice autobusem číslo 179 nebo 184 do zastávky Šafránkova, pak pěšky ulicemi K Hájům, Za Mototechnou, Ke Golfu, Ke Kalvárii. Počítejte s desetiminutovou pěší procházkou.

Nebo můžete použít autobusy číslo 164 a 219, vystoupit na zastávce K Fialce a dojít pěšky ulicemi Bavorská, Jindrova, Za Mototechnou, Ke Golfu a Ke Kalvárii. Časově to vyjde nastejno.

Auto je vhodnější, nejbližší orientační bod je budova Philipsu v ulici Bucharova (z Plzeňské směrem na Nové Butovice a na první světelné křižovatce doprava), odtamtud stejně jako pěšky ulicemi K Hájům, Za Mototechnou, Ke Golfu, Ke Kalvárii.

Mapa